Windows 10 sıfırlamadan sonra kendini hiç durmadan yeniden başlatıyor

doche

Centipat
Merhaba, bende ASUS B360M k model anakart var ve Windows kurmaya çalıştığımda şu ana kadar hiçbir sorun olmamasına rağmen ülkemiz seçtikten sonra ve hazır ayarları ayarladıktan sonra bilgisayarım yeniden başlıyor ve tekrar ülkemi seçme bölümüne geliyor bunun sebebi ne?

Ek olarak otomatik onarım sekmesine geldiği zaman bilgisayar hiçbir toola erişim sağlayamıyorum defaultuser0 şifresini istiyor eski hesaplarımın her şeyin şifresini girdim kabulde etmiyor.

Windows 10 kurulu USB'den temiz geçiş yapmayı da deniyorum. "sürücü bulunamadı hatası" alıyorum.

Merhaba, bende ASUS B360M k model anakart var ve Windows kurmaya çalıştığımda şu ana kadar hiçbir sorun olmamasına rağmen ülkemiz seçtikten sonra ve hazır ayarları ayarladıktan sonra bilgisayarım yeniden başlıyor ve tekrar ülkemi seçme bölümüne geliyor bunun sebebi ne?

Ek olarak otomatik onarım sekmesine geldiği zaman bilgisayar hiçbir toola erişim sağlayamıyorum defaultuser0 şifresini istiyor eski hesaplarımın her şeyin şifresini girdim kabulde etmiyor.

Windows 10 kurulu USB'den temiz geçiş yapmayı da deniyorum. "sürücü bulunamadı hatası" alıyorum.

USB belleğinizi başka bir cihazda tekrar yazıp bilgisayarı USB üzerinden başlatın. Kurulum ekranında komut istemini açıp diskpart uygulamasını çalıştırıp diskleri oradan silmeyi deneyin.

Google denen bişey icat edildi .

Google denen bişey icat edildi .
Canım benim bu konuların hepsini 50 şer defa denedim o rapidtoolud denedim anakarttta vmd açmayı da denedim demekki olmamış ki burada yeniden yardım istiyorum keşke senin gibi sırf yazdımcılar olmasa da daha saf içerik olsa
USB belleğinizi başka bir cihazda tekrar yazıp bilgisayarı USB üzerinden başlatın. Kurulum ekranında komut istemini açıp diskpart uygulamasını çalıştırıp diskleri oradan silmeyi deneyin.
Niye tekrar yazdırıyorum hocam

Canım benim bu konuların hepsini 50'şer defa denedim o rapidtoolud denedim anakarttta vmd açmayı da denedim demek ki olmamış ki burada yeniden yardım istiyorum keşke senin gibi sırf yazdımcılar olmasa da daha saf içerik olsa.

Niye tekrar yazdırıyorum hocam.

Yazılırken hata olmuş olabilir. Nadiren olabiliyor böyle şeyler tekrar denemekte fayda var.

Hocam diski formatladım üstüne sildim bidaha atadım malesef sorun devam etmekte
Diski Silmek için ;
CMD yi admin olarak çalıştırın..

diskpart —-> uygulamayı çalıştırır…

list disk —–> diskleri listeler…

select disk 0 —–> listelenen disklerden biri seçilir…

clean all

exit

Bu işlemleri yaptım hocam olmadı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı