Windows 10 sıfırlanırsa ürün anahtarı gerekir mi?

ahmetysf099

Centipat
Merhabalar, bilgisayar geri yükleme yapıp duruyor. Ben de fabrika ayarlarına döndürmeyi düşünüyorum fakat bir sorum var. Fabrika ayarlarına döndürürsem benden ürün anahtarı ister mi? Bilgisayara Windows 10 yüklü geldi. Cevabınızı bekliyorum.

Gidebilir ama sıfırdan format atın derim çünkü bayağı uzun sürüyor 3 saat sürmüştü bende 15 Dakika'da format bitebilir SSD varsa 10dakika sürer maksimum.

Format atarken dikkat etmen gereken bilgisayar hali hazırda hangi işletim sistemiyle geldiği. Yani Home sürümü veya Home Single Language sürümü gibi. Aynı sürümü formatlarsan kurulum tamamlandığında otomatik olarak etkinleşir.
Kurulum ekranında key isteyebilir şimdilik atla seçeneği vardı sanırım ona tıklayacaksınız açıldığında otomatik etkinleşecek.

Son düzenleme:
Merhabalar, bilgisayar geri yükleme yapıp duruyor. Ben de fabrika ayarlarına döndürmeyi düşünüyorum fakat bir sorum var. Fabrika ayarlarına döndürürsem benden ürün anahtarı ister mi? Bilgisayara Windows 10 yüklü geldi. Cevabınızı bekliyorum.
Anakarta gömülüdür mühtemelen istemez.

Gidebilir ama sıfırdan format atın derim çünkü bayağı uzun sürüyor 3 saat sürmüştü bende 15 Dakika'da format bitebilir SSD varsa 10dakika sürer maksimum.

Format atarım da bilgiler var bilgileri aktarabiliceğim yer yok yoksa kaçırmazdım :(
Orijinal ise istemez.

Eyvallah
Anakarta gömülüdür mühtemelen istemez.

Eyvallah
Format atarken dikkat etmen gereken bilgisayar halihazırda hangi işletim sistemiyle geldiği. Yani Home sürümü veya Home Single Language sürümü gibi. Aynı sürümü formatlarsan kurulum tamamlandığında otomatik olarak etkinleşir.
Kurulum ekranında Key isteyebilir şimdilik atla seçeneği vardı sanırım ona tıklayacaksınız açıldığında otomatik etkinleşecek.

Peki bu fabrika ayarlarına alınca bilgisayar hızlanır mı SSD olmadığı için yavaş masaüstü gecikme falan oluyor etki eder mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı