Çözüldü Windows 10 Sistem Geri Yükleme Noktalarını Silme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kenan Kayaker

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Emekli
Arkadaşlar, ''Windows 10 Sistem Geri Yükleme Noktaları'' ile ilgili yardımlarınıza ihtiyacım var.

- Windows 10 sistem geri yükleme noktalarını nerede depoluyor?
- Resimde görünen noktaları diğer resimdeki uygulama ile sildim.

Silmeme rağmen resimde görünen iz düşümleri kaldı. Bunları resimdeki listeden nasıl kaldırabilirim?

Sistem Geri Yükleme.jpg
Geri Yükleme Noktası Silme.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, yedek aldığım diğer ssd diskteki veriyi yukarıda bahsettiğimiz uygulamalar kullanarak sorunsuz silebiliyorum, boyut olarak silinmiş oluyor, ancak resimde göründüğü gibi liste şeklinde kalıyor. Bu listeyi de silmek istiyorum.

İlk iki linkteki kayıt defteri temizleme programlarını indirin ve tarayıp temizleyin. Ardından en son linkteki program ile Ortak Temizleyici, Gelişmiş Temizleyici ve Sistem Zayıflatma işlemlerini uygulayın.

I've just installed Registry Cleaner, a great tool to make your PC run fast and smooth

Wise Registry Cleaner - Best Free Registry Cleaner - speedup slow PC in one minute (Programı kullanırken "Güvenli Tarama(Safe Scan)" ile yapın. Tüm kayıtları işaretleyip silmek risklidir)

Wise Disk Cleaner - Free Disk Cleanup and Defrag Tool

İlk iki linkteki kayıt defteri temizleme programlarını indirin ve tarayıp temizleyin. Ardından en son linkteki program ile Ortak Temizleyici, Gelişmiş Temizleyici ve Sistem Zayıflatma işlemlerini uygulayın.

I've just installed Registry Cleaner, a great tool to make your PC run fast and smooth

Wise Registry Cleaner - Best Free Registry Cleaner - speedup slow PC in one minute (Programı kullanırken "Güvenli Tarama(Safe Scan)" ile yapın. Tüm kayıtları işaretleyip silmek risklidir)

Wise Disk Cleaner - Free Disk Cleanup and Defrag Tool[/QUOTE
Uygulayıp, neticeden bilgi vereceğim. Saygılarımla.

İlgi ve yarımlarınıza çok teşekkür ederim. Maalesef yine olmadı, sanırım böyle kalacak...

Sistem korumasını devre dışı bırak deyin. Sonra da C sürücüsünü temizleyin.
Uyguladım, olmuyor maalesef. İlginize ve yardımlarınıza çok teşekkür ederim.

Çok dert etmeyin. Fiziksel olarak yer kaplamıyor. Yazının kalması önemli değil. Sonuçta bilgisayarı açar açmaz önünüze o yazılar gelmiyor :)
Dert etmiyorum artık. İlgi ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı