Windows 10 sistemde FPS düşüşü

Nvidia'nın kendi sitesinden güncelleyebilirsiniz. Geforce Experience programını da kullanabilirsiniz çok kullanışlı, güncelleme dışında da birçok işinize yarayabilir. Sistem özelliklerinizi de belirtir misiniz?
Windows 10 kullanıyorum , Msı laptop , dragon center yüklü başka hangilerinden bahsedeyim ?
Hayır yani bahsettiğim donanım özellikleri. Ekran kartı, işlemci, ram, depolama diskleri vs.
Ekran kartım ge force 1660 gtx ti , 16 gb ram ve i7 10750H

Windows 10 kullanıyorum , Msı laptop , dragon center yüklü başka hangilerinden bahsedeyim ?

Ekran kartım ge force 1660 gtx ti , 16 gb ram ve i7 10750H
Depolama alanınızın dolu olmadığından emin olun. Disklerde doluluk arttıkça performansda da düşüşler yaşanabiliyor. Arkadaşımın dediği gibi ekran kartınızı güncelleyin ve sıcaklık değerlerinin normal olup olmadığını kontrol edin. Oyundayken olabildiğince diğer uygulamaları kapalı tutmaya çalışın. Dragon Center'da kullanıcı senaryoları bölümü var, oyunları extreme modda ve pil takılı iken oynayın. Bilgisayarınızı bir taramanızı tavsiye ederim virüs de olabilir.

Depolama alanınızın dolu olmadığından emin olun. Disklerde doluluk arttıkça performansda da düşüşler yaşanabiliyor. Arkadaşımın dediği gibi ekran kartınızı güncelleyin ve sıcaklık değerlerinin normal olup olmadığını kontrol edin. Oyundayken olabildiğince diğer uygulamaları kapalı tutmaya çalışın. Dragon Center'da kullanıcı senaryoları bölümü var, oyunları extreme modda ve pil takılı iken oynayın. Bilgisayarınızı bir taramanızı tavsiye ederim virüs de olabilir.
2021-01-24 (2).png

Sizce ne durumda ?
2021-01-24 (2).png

Sizce ne durumda ?
Virüs yoktur McaFee kullanıyorum ve virüs taramsı yapıyorum .
2021-01-24 (2).png

Sizce ne durumda ?

Virüs yoktur McaFee kullanıyorum ve virüs taramsı yapıyorum .
Evet . Şimdi ben napayım ?

Bu söylediklerim dışında aklıma önerebileceğim bir şey gelmiyor. Bilemiyorum, üzgünüm. :(

1.Rehberime göz at ve sıcaklıklar artıyorsa adımları uygula.

2.Sürücüleri ve Windows'u güncelle.

3.Performansa etkili olacağını zannetmiyorum ama BİOS güncellemesi var ise onu da yapabilirsin.

Son olarak sistemini düzgünce belirt yardımcı olamayız.

Nerden buldun len .d evet bu

Ben indirim yokken 17 bine vatandan almıştım
Çok vermişsin keşke biraz indirim kovalasaydın ya da aynı fiyata daha iyi modeller de alabilirdin. Neyse önemli değil almışsın sonuçta can sıkmayayım şimdi. :D Bu da çok güzel PC'dir. Güle güle kullan, hayırlı olsun. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı