Windows 10 sistemde oyunlarda ses gelmesine karşın görüntü yok

Dingl.e

Femtopat
Merhaba, eski bir laptopta Windows 7 kullanırken bilgisayarın gücünün yeteceği oyunlar açılıp oynanıyordu. Şimdi aynı oyunlara girdiğimde ses geliyor ama simsiyah bir ekran çıkıyor, hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. (örnek oyun Half-Life2)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, eski bir laptopta Windows 7 kullanırken bilgisayarın gücünün yeteceği oyunlar açılıp oynanıyordu. Şimdi aynı oyunlara girdiğimde ses geliyor ama simsiyah bir ekran çıkıyor, hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. (örnek oyun Half-Life2)
Uygulamaya sağ tıklayıp özelliklerden uyumluluk modunu Windows XP SP3'e çekin.

Hocam yaptım, yine olmadı ne yapabilirim?
Oradaki bir kaç uyumluluk sürümünü deneyin. Olmazsa ekran kartı sürücünüzün eski sürümlerine geçmeyi deneyin.

Oradaki bir kaç uyumluluk sürümünü deneyin. Olmazsa ekran kartı sürücünüzün eski sürümlerine geçmeyi deneyin.
İse yaramadı, sanırım durum dediğiniz gibi driverlarla alakalı. İlk önce driverlarım güncel mi diye amdden uygulama indirdim ama sonra yüklemedi.

İse yaramadı, sanırım durum dediğiniz gibi driverlarla alakalı ama driverler güncel mi doye uygulama indirdiğimde uygulama kurulmadı. Pek bilgim yok driverler hakkında.

Driver'ı silip yükledim bir şey değişmedi, Driverla da ilgili değilse sorun ne olabilir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı