Windows 10 Siyah Ekran Hatası/Sadece Mouse İmleci Gözüküyor

Doğukan Zorlu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhabalar bundan yaklaşık 1 hafta önce Windows 8 işletim sistemli bilgisayarımda sürekli yaşadığım mavi ekran hatasından sonra formatlayıp Windows 10'a geçmiş bulundum. Driver vs. kurduktan sonra temiz bir şekilde 1 hafta kullandım hiçbir sıkıntı çıkmadı. Bugün bilgisayarı açtığımda ilk önce mavi ekran verdi sonra kendiliğinden açılıp kapandı birkaç güncelleme kurdu. Güncellemelerin bitmesini bekledim ve en son bilgisayarımı yeniden başlattım ve resimdeki gibi sadece mouse imleci gözüküyor durumdaydı, bu sorunu nasıl çözebilirim ? Şimdiden teşekkür ederim iyi günler...

Dosya Ekleri

• ee0d778b-7ec9-4c68-ab5c-e01d415b9b2c.jpg
    ee0d778b-7ec9-4c68-ab5c-e01d415b9b2c.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 226
Son düzenleyen: Moderatör:
5400 RPM olan cihazlarda HDD yavaş olduğu için kısa süreli siyah ekran alabilirsiniz. Daha sonra sistem gelecektir. Beklemenize rağmen gelmiyorsa sistemi kapatıp tekrar açın. Hala gelmiyorsa sistem deforme olmuş demektir. Temiz Windows 10 kurulumu öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı