Windows 10 siyah ekran

Ekran kartını güncellerken yarıda kalmış veya arka planda bir sorun olmuş olabilir format at sistemine güncel driverlarını da önce kendi resmi sitelerinden indirerek yükle.

Driver Booster yanlış sürücü kurmuş galiba format atın.
Olmadı BIOS pilini çıkar beklet 10 dk sonra tak yine aynısı oluyorsa format at.

Hocam anakartı ellemesine gerek yok. Bilmeyen bir arkadaşsa sisteme zarar verebilir. Format atmak artık çok kolay. Direk Windows'un kendi sitesinden istediği sürümü seçip USB'ye kurup formatını atabilir arkadaş. Ekran kartı sürücüsünü de kurdu mu tamamdır.

Driver Booster yanlış sürücü kurmuş galiba format atın.
Olmadı BIOS pilini çıkar beklet 10 dk sonra tak yine aynısı oluyorsa format at.

Tamam yeni Windows yüklesem olur mu?
Hocam anakartı ellemesine gerek yok. Bilmeyen bir arkadaşsa sisteme zarar verebilir. Format atmak artık çok kolay. Direk Windows'un kendi sitesinden istediği sürümü seçip USB'ye kurup formatını atabilir arkadaş. Ekran kartı sürücüsünü de kurdu mu tamamdır.

Teşekkürler bilgi için.
Ekran kartını güncellerken yarıda kalmış veya arka planda bir sorun olmuş olabilir format at sistemine güncel driverlarını da önce kendi resmi sitelerinden indirerek yükle.

Windows spectre yüklesem bir sorun olur mu hocam?
Tekrar Windows indirdim tam driver indirirken yine ekran gitti :(

Son düzenleme:
Hocam Driver Booster'dan yine niye indiriyorsunuz? Ekran kartı modeliniz nedir? Ona göre sürücü linki atacağım oradan indirin. Tekrar Windows kurduğunuzda Driver Booster kullanmayın.

Hocam Driver Booster'dan yine niye indiriyorsunuz? Ekran kartı modeliniz nedir? Ona göre sürücü linki atacağım oradan indirin. Tekrar Windows kurduğunuzda Driver Booster kullanmayın.

Tekrar Driver Booster'den indirmedim eski soru sandım (AMD sitesinden indirdim şu an ekran siyah sadece bir tane beyaz çizgi var.

Geri
Yukarı