Windows 10 son büyük güncelleme sonrası yüksek bellek kullanım sorunu

edi_Cag

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Secret :)
Herkese merhaba 29.09.2016 tarihinde Windows 10 için çıkan büyük güncellemelerden diyerek belirtilen güncellemeyi hem masaüstü bilgisayarımda hemde dizüstünde yaptım. Bu güncellemeden sonra iki bilgisayarımda da Antimalware Service Executable, Hizmet Ana Bilgisayarı: Yerel Sistem (18), Hizmet Ana Bilgisayarı: Yerel Sistem (17), Hizmet Ana Bilgisayarı: Yerel Sistem (Ağ Kısıtlamalı)(13) ve böyle devam eden uygulamalar tarafından sistemde çalışan başka bir şey olmadığı halde Bellek (RAM) kullanımı yüzde 70'in altına düşmüyor. Masaüstü bilgisayarımda 16GB 2133MHz RAM var yüzde 70'i kullanılıyor dizüstünde 2GB RAM onunda yüzde 70'i kullanılıyor. Ayrıca güncelleme sonrası Ethernet veya Wi-Fi yolu ile internete de bağlanamıyorum.
Şunu da söylemiş oluyum Antimalware Service Executable, Windows Defender hizmeti bunu biliyorum. Kapattım, çalışma önceliğini kapattım, tam tarama yaptım, başka antivirüs programları ile de tarama yaptım (Malwarebytes, NOD32, Avira, Kasper SKY VS.), ancak olmadı ve olmamaya devam ediyor sorun, cevaplarınızı bekliyorum.
(Sürüm numarası 1607)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Bu sorun windows'un yeni alt yapısından dolayı olan bir sıkıntı bende bunun çilesini çekiyorum. Ne yazıkki sorun düzelene kadar windows 7 kullanıyorum

Anlamadığım bir şekilde dün itibari ile belirtmiş olduğum programlarda bir miktar da olsa düşme oldu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı