Windows 10, SSD ile 95 saniyede açılıyor

Sorunumu buldum. AMD Radeon HD 7450M Ekran Kartımdan kaynaklanıyor. Sanırım driver windows 10 ile uyumlu değil.Aygıt yöneticisinden ekran kartı sürücüsünü kaldırdığım zaman windows25-30 saniyede açılıyor. Açıldıktan sonra otomatik sürücüyü kuruyor. Kurulum bitince yine 95 saniyede açılıyor. Ne yapmam gerek?
Buna benzer bir sorun bende de var. Windows 50-55 saniye civarı açılıyor. Ekran kart sürücüsünü silip 3 defa kapatıp açtım ve 23 saniyede açıldı. Eski bir sürücü yüklemeyi denedim sonra yine başladı.

Buna benzer bir sorun bende de var. Windows 50-55 saniye civarı açılıyor. Ekran kart sürücüsünü silip 3 defa kapatıp açtım ve 23 saniyede açıldı. Eski bir sürücü yüklemeyi denedim sonra yine başladı.
Hocam 23 saniye bile fazla bana kalırsa SSD ile. Benim HDD ile bile 20 saniyede açılıyor.

Sorunumu buldum. AMD Radeon HD 7450M Ekran Kartımdan kaynaklanıyor. Sanırım driver windows 10 ile uyumlu değil.Aygıt yöneticisinden ekran kartı sürücüsünü kaldırdığım zaman windows25-30 saniyede açılıyor. Açıldıktan sonra otomatik sürücüyü kuruyor. Kurulum bitince yine 95 saniyede açılıyor. Ne yapmam gerek?
Ekran kartınızın kendi sitesinden indirmeyi denediniz mi hiç sürücüyü. Oradan indirip kurun bir de öyle deneyin. Windows update es geçin.

SATA 3.0 bir SSD ile bilgisayarım 10 saniyede açılıyor, bence sorun biraz ciddi.

Bir zamanlar HDD eklemesinden sonra bilgisayarımın açılması dakika'nın üzerine çıkmıştı, HDD'yi çıkardım, bilgisayarı açtım. Sorun düzelmişti. HDD'yi tekrar taktığımda herhangi bir sorunla karşılaşmamıştım.

Başlangıç programlarını kontrol ediniz.

Ekran kartınızın kendi sitesinden indirmeyi denediniz mi hiç sürücüyü. Oradan indirip kurun bir de öyle deneyin. Windows update es geçin.
Ekran kartını kendi sitesinden indirmiştim zaten hocam.Ama söylediğim gibi bir işe yaramadı.
SATA 3.0 bir SSD ile bilgisayarım 10 saniyede açılıyor, bence sorun biraz ciddi.

Bir zamanlar HDD eklemesinden sonra bilgisayarımın açılması dakika'nın üzerine çıkmıştı, HDD'yi çıkardım, bilgisayarı açtım. Sorun düzelmişti. HDD'yi tekrar taktığımda herhangi bir sorunla karşılaşmamıştım.

Başlangıç programlarını kontrol ediniz.
Sorun ekran kartı driverimda. Aygıt yöneticisinden kaldırdığım zaman 25 30 saniyede açılıyor. Otomatik olarak driveri yüklüyor ve tekrar 95 saniyede açılmaya başlıyor.

Arkadaşlar benimde sorunum şu şekilde bilgisayarın power tuşuna basıyorum.Siyah ekranda bekliyorum.22 saniye sonra anakart logosu geliyor ardından windowsu yüklüyor.Açılıyor bunun sebebi ne olabilir.
bios ve windows güncel.
sistem özellikleri;
Ryzen 2700x
Asus x470
Silicon power ssd 3400-3000
Rm850x psu
32 gb 3200 mhz corsair pro ram
sebebi neden olabilir.

Hocam 23 saniye bile fazla bana kalırsa SSD ile. Benim HDD ile bile 20 saniyede açılıyor.
Şahsen sıkıntısız halinde de süre bu civarıydi. Superfecth vs kapalı ve bu süre tuşa basmam itibaren andaki süre
Arkadaşlar benimde sorunum şu şekilde bilgisayarın power tuşuna basıyorum.Siyah ekranda bekliyorum.22 saniye sonra anakart logosu geliyor ardından windowsu yüklüyor.Açılıyor bunun sebebi ne olabilir.
bios ve windows güncel.
sistem özellikleri;
Ryzen 2700x
Asus x470
Rm850x psu
sebebi neden olabilir.
Konumu takip edebilirsin aynı sıkıntıntıyı bende yaşıyorum.

bios ve windows güncel.
sistem özellikleri;
Ryzen 2700x
Asus x470
Rm850x psu
sebebi neden olabilir.
Arkadaşım yeni bir konu açabilirsin. Konuyu dağıtmayalım lütfen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı