Windows 10 SSD'de çok yer kaplıyor

Amarest

Hectopat
Merhaba, Windows 10 işletim sistemini geçenlerde formatladım ve son Windows updateleriyle birlikte SSD'de 50GB'a yakın yer kapladığını görüyorum. Bana çok aşırı yer kaplıyormuş gibi geldi, bunu nasıl çözebilirim?
Şimdi farkettim Windows.old isimli dosya var ve 30gb yer kaplıyor. Format atarken geçmiş verileri saklıyor sanırım

Merhaba, Windows 10 işletim sistemini geçenlerde formatladım ve son Windows updateleriyle birlikte SSD'de 50GB'a yakın yer kapladığını görüyorum. Bana çok aşırı yer kaplıyormuş gibi geldi, bunu nasıl çözebilirim?
Şimdi fark ettim Windows.old isimli dosya var ve 30GB yer kaplıyor. Format atarken geçmiş verileri saklıyor sanırım

Disk temizleme kullanarak eski Windows'u silebilirsin. Bir de hızlı açılma için hybernate dosyası oluşur RAM belleğiniz büyükse oda yer. CMD'ye "powercfg -h off" yazarsanız onu da silebilirsiniz.

Windows.old'u silmek için Windows'un arama yerine geçici dosyaları sil yazın ve girin. Windows, bir sürü uygulama yüklüyor. Onları kaldırmak için Revo Uninstaller Free kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı