Windows 10 sürekli mavi ekran hatası

FurkanKeremX24

Hectopat
Öncelikle konuma baktığınız için sağ olun. PC'me format attığımdan beri mavi ekran hatası alıyorum.
Ama herhangi bir şey yapınca değil, rastgele zamanlarda oluyor. Örneğin; oyunun ortasında, video izlerken vb.
İnternet'ten pek bir şey bulamadaım yardımcı olursanız sevinirim🙂

şöyle bir program varmıdır bilemem.Windows hata tarayıcı falan
Bilgisayarın ısınıyormu? Veya şöyle bir ses çıkıyormu mesela Oyundan ses geldi bir anda BAAAAPP diye ses çıkıyormu bozuk tv ler gibi?

Hatayı söylersen neden kaynaklanıyor tahminde bulunabiliriz en azından böyle çok zor olur.
Pardon yazmayı unutmuşum. IRQL NOT LESS OR EQUAL
Şöyle bir program var mıdır bilemem. Windows hata tarayıcı falan
Bilgisayarın ısınıyor mu? Veya şöyle bir ses çıkıyor mu mesela Oyundan ses geldi bir anda BAAAAPP diye ses çıkıyor mu bozuk TV'ler gibi?

Isınmıyor fakat dediğiniz gibi örneğin video izlerken o ses öyle BAAAAP diye tekrar ediyor.

Pardon yazmayı unutmuşum. IRQL NOT LESS OR EQUAL

Isınmıyor fakat dediğiniz gibi örneğin video izlerken o ses öyle BAAAAP diye tekrar ediyor.
Aynı hatayı aynı sesi binlerce defa aldım ve artık bıktım. Tüm çözümleri denedim. Parçalarda bir sıkıntı olduğunu düşündüm ve kendime yeni bilgisayar topladım. Windows 10 mavi ekran hataları başını alınca devamı geliyor. Size tavsiyem her hatadan sonra o koda ait çözümü uygulamanız çünkü her bir mavi ekran sonrası yeni bir hata doğuyor...

Aynı hatayı aynı sesi binlerce defa aldım ve artık bıktım. Tüm çözümleri denedim. Parçalarda bir sıkıntı olduğunu düşündüm ve kendime yeni bilgisayar topladım. Windows 10 mavi ekran hataları başını alınca devamı geliyor. Size tavsiyem her hatadan sonra o koda ait çözümü uygulamanız çünkü her bir mavi ekran sonrası yeni bir hata doğuyor...

Deneyeceğim, sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı