Windows 10 Sürekli Yeniden Başlatma Sorunu

mağdurinsan

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, bugün indirdiğim bir virüsten dolayı Win 10'umu sıfırlamak istedim. Sıfırlarken hata oluştu ve işlemi kapattı. Bir daha bilgisayarı açtığımda bilgisayarım Casper logosunu gösteriyor ve sonra kendini tekrar başlatıyor, bilgisayarı kapatmadığım sürece sürekli bilgisayar açılmadan yeniden başlayıp duruyor. Format atmayı denedim ama BIOS açıldığına rağmen format CD'sini okumuyor. Ne yapmalıyım? Önerileriniz neler? (Bu arada sorunu Windows 10'dan dolayı olduğunu düşünüyorum virüs güçlü bir virüs değildi.)

Üstünden bayağı zaman geçmiş ancak şu an bende aynı sorunu yaşıyorum tek fark ben Windows 10 un sıfırlama özelliğini kullandım yani CD veya USB yok. İlginiz icin şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O halde çözüm USB. :) CD den kurulum devrini Windows 8 zamanında bıraktık.
Daha çok XP zamanında diyelim. 700 MB CD'ye Windows Vista bile sığdırmak imkansız.

Üstünden bayağı zaman geçmiş ancak şu an bende aynı sorunu yaşıyorum tek fark ben Windows 10'un sıfırlama özelliğini kullandım yani CD veya USB yok. İlginiz icin şimdiden teşekkür ederim.
USB olmadan sıfırlama ancak cihazdaki Recovery bölümü sayesinde yapılabilir. Recovery bölümündeki Windows ve yazılımlar güncel olmadığından sıfır kurulum daha mantıklı:

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum | Technopat Sosyal

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı