Çözüldü Windows 10 "Sürücü hatalarının onarılması için yeniden başlatın" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ismail34

Kilopat
Bilgisayarım geçen gün bir mavi ekran hatası verdi. Hata kodunu öğrenemedim ekran hızlı geçtiğinden dolayı. Daha sonra kablosuz fareyi görmedi. USB'sini çıkarıp tekrar takınca gördü. Ardından her bilgisayarı yeniden başlattığımda disk repair uyarısı veriyor ve 10'dan geriye sayım yapıyor, sayımın bitmesini bekledikten sonra otomatik onarıma geçiyor ancak bu 20 saniye falan sürüyor, hemen masaüstüne gidiyor. Ayrıca bilgisayarın ARGB'leri de saçmaladı. Yazılımdan ayarlamadığım halde sabit kırmızı renkte yanıyor bilgisayar açıldıktan sonra. Normalde kapalı konumda. Sistem ve Güvenlik > Yönetimsel Araçlar > Sürücüleri Birleştir ve İyileştir aracını da çalıştıramıyorum açılmıyor.

Not: PC'yi aktif olarak kullanabiliyorum sadece uyarıyı almaya devam ediyorum her PC açılışında.

x11111111111.JPG

Son düzenleme:
Çözüm
Bilgisayarı güvenli moda aldıktan sonra disk taraması yaptı ve onarım yaptıktan sonra düzeldi. Kurulum USB'sine veya HDD, SSD almaya gerek kalmadı. Herkese teşekkürler.
Kurulum USB'si ile de denemek lazım.

İlk olarak onarım deneyin.

Sistemin kurulu olan diski bozulmuş okuma hatası oluşuyor...
SSD ya da HDD arızalı değiştir... Düzelir.
Yeni depolama sürücüne format da atarsın hatasız olur.
Mavi ekran hatası, olmaz kırmızı ışıkta devamlı yanmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı güvenli moda aldıktan sonra disk taraması yaptı ve onarım yaptıktan sonra düzeldi. Kurulum USB'sine veya HDD, SSD almaya gerek kalmadı. Herkese teşekkürler.

Dosya Ekleri

• ma.JPG
    ma.JPG
    55,1 KB · Görüntüleme: 24
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı