Windows 10 sürüm 2004 kurulmuyor

hacistar

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Herkese selamlar. Windows 10 2004 sürümünü Technopat Sosyal'den indirdim. Rufus ile flash belleğe yazdım. Otomatik olarak NTFS olarak formatladı ve Secure Boot'u. Devre dışı bırak şeklinde ufak bir uyarı verdi. 2 parça halinde biçimlendirme yaptı. Fakat kurulum yapamıyorum. CSM modunda Windows'u açarken karşımıza çıkan eski Windows logosu çıkıyor. Ondan sonra da kurulum ekranı geliyor fakat o gelen yerde Windows kurulum dosyası ara göz at gibi seçenekler çıkıyor. Ne yapmak lazım?🙃

Hocam yıllardır format atıyorum. İlk defa böyle bir sıkıntıyla karşılaştım. Kurulum rehberini izlemeden de yapabiliyorum. Tekrar şimdi izledim ama olmuyor. NTFS olarak biçimlendiriyor, başka seçenek yok.

Ekran görüntüsü at bakalım.
Edit: Rufustaki "Windows to Go" kısmını "Standart Windows Yüklemesi" yap.

Son düzenleme:
Ekran görüntüleri buyrun.

Dosya Ekleri

• IMG_0596.JPG
    IMG_0596.JPG
    1,3 MB · Görüntüleme: 48
  • IMG_0598.JPG
    IMG_0598.JPG
    1,3 MB · Görüntüleme: 44
  • IMG_05991.jpg
    IMG_05991.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 42
  • IMG_06001.jpg
    IMG_06001.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 57
Hocam yıllardır format atıyorum. İlk defa böyle bir sıkıntıyla karşılaştım. Kurulum rehberini izlemeden de yapabiliyorum. Tekrar şimdi izledim ama olmuyor. NTFS olarak biçimlendiriyor, başka seçenek yok.
NTFS istemiyorum FAT32 olsun diyorsanız 4 GB üzeri olan install.wim dosyanızın boyutunu düşürmeniz gerekiyor.​
WIM dosyasını ESD olarak değiştirmek için birden fazla yol var. Bu video da bir alternatif.​
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı sorunu bende yaşıyorum recep baltaş'ın paylaştığı Windows 10 Sürüm 2004 ISO dosyasını indirdim arkadaşın dediği gibi rufus'la kurulum usb'si hazırladım NTFS olarak formatladı bittiğinde secure boot devre dışı bırak diye uyarı verdi 2 parça halinde biçimlendirme yaptı formatlık ISO değil sanırım kötü olan tarafı sayın recep baltaş'ın daha önce 1909 ISO dosyasını 2004 güvenerek sildim ve ortada kaldım sisteme format atmam gerekiyor atamıyorum yardımlarınızı bekliyorum 1909 ISO linki paylaşırsanız idaretten onu indirelim saygılarımla.

Aynı sorunu bende yaşıyorum recep baltaş'ın paylaştığı Windows 10 Sürüm 2004 ISO dosyasını indirdim arkadaşın dediği gibi rufus'la kurulum usb'si hazırladım NTFS olarak formatladı bittiğinde secure boot devre dışı bırak diye uyarı verdi 2 parça halinde biçimlendirme yaptı formatlık ISO değil sanırım kötü olan tarafı sayın recep baltaş'ın daha önce 1909 ISO dosyasını 2004 güvenerek sildim ve ortada kaldım sisteme format atmam gerekiyor atamıyorum yardımlarınızı bekliyorum 1909 ISO linki paylaşırsanız idaretten onu indirelim saygılarımla.
Dediğim adımı dene.
Windows 10'u İndirin Kararlı en son sürümü her zaman buradan indirebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı