Windows 10 tarayıcıdan dosya yavaş indiriyor

Formatı yapayımda güzel uygulamaymış kullanırım.

Bende uzun zamandır kullanıyorum. İndirmeyi duraklatıp devam ettirebilmek, indirme bittikten sonra bilgisayarı kapatma, modemi kapatma veya sistemi uyku moduna geçirebilmek, indirme kuyrukları oluşturup sırası ile dosya indirebilmek vs. gibi özellikleri var. Gayet memnunum. 30 gün deneme süreniz var fakat bu süreyi yenilemek için bazı (korsan olmayan, açık kaynaklı) yazılımlar var. Yasak diye yollayamıyorum fakat ufak bir araştırma sonucu bulabilirsiniz.

Merhaba dostlar, hayırlı günleriniz olsun. Windows 10 Pro kullanıyorum Google tarayıcısından Windows 11 ISO dosyasını indirmeye çalıştım 1 gün açık bıraktım bilgisayarı yani 4 GB'lik dosya 1 günde zor indi. İndirildi gözüküyordu, Rufus'ta açtım ve dosyanın 2.1 GB'ı kırpılmıştır ltfn hepsini yükleyin gibisinden bir uyarı veriyor. Şu sıralar acayip bir şekilde 500 MB üstü dosyaları 3 saatte zor indiriyor. Bu sonradan sonraya olan bir şey önceden böyle bir şey asla yoktu. Yeni olmaya başladı, internetimle alakalı bir durumda değil, internetim gayet iyi, telefonlarda donması falan olmuyor sonradan sonraya PC'ye işledi. Sıfırlamak istiyorum lakin ISO dosyasını indirmiyor doğru dürüst.

Farklı tarayıcıdan deneyin.

Bende uzun zamandır kullanıyorum. İndirmeyi duraklatıp devam ettirebilmek, indirme bittikten sonra bilgisayarı kapatma, modemi kapatma veya sistemi uyku moduna geçirebilmek, indirme kuyrukları oluşturup sırası ile dosya indirebilmek vs. gibi özellikleri var. Gayet memnunum. 30 gün deneme süreniz var fakat bu süreyi yenilemek için bazı (korsan olmayan, açık kaynaklı) yazılımlar var. Yasak diye yollayamıyorum fakat ufak bir araştırma sonucu bulabilirsiniz.
Anlıyorum bana bi DC'den ulaşır mısın?

Σᴍɪɴ#1910

Geri
Yukarı