Windows 10 telefonla etkinleştirme seçeceği gözükmüyor

kehyp

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba 30 TL gibi bir ücrete Windows ürün anahtarı almıştım aldığım gün aktif etmiştim herhangi bir sorun yoktu ama şu an aldığım ürün anahtarını telefonla etkinleştirip aktif etmem gerekiyor. Etkinleştime kısmında 0x80072F8F hata kodunu alıyorum ve altta telefonla etkinleştir yazısı çıkması gerekiyor ama çıkmıyor. Format attım yine düzelmedi başka bir ürün anahtarı alsam aynı sonucu alır mıyım ve anakart başka bir ürün anahtarı daha destekler mi, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu yaşıyorum. Çözdünüz mü?

@PORSHİUS format attım daha sonra Windows 11'e yükselttim ama Windows'u etkinleştirmek için yükseltmedim Windows 11'i merak edip denemek için yükselttim belli bir zaman sonra fark ettimki sağ altta Windows'u etkinleştir yazısı çıkmamaya başladı merak edip kontrol ettiğimde de Windows etkin yazısı yazıyordu belki de istemeden başka bir şey yapıp etkinleştirmiş olabilirim daha sonra performans konusunda biraz tereddütte kaldım tekrar Windows 10'a döndüm o günden beri hala etkin istemsizce yaptım ya da kendi kendine oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı