Windows 10 Pro key telefonla etkinleştirme nasıl çalışıyor?

irrelephant

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Bugün uygunbana.com'dan Windows 10 Pro keyi satın aldım. Gönderdikleri key çalışmadı. Telefonla etkinleştirme yapmamı istediler. Telefonla etkinleştir ekranında çıkan yükleme kimliğini onlarla paylaştım. Bana da geri onay kimliği gönderdiler. Ardından kontrol ettim Retail key aktif olmuştu. Aktif olan keyi kontrol ettim o da ilk başta bana gönderdikleri başka bilgisayarda kullanılan keydi. Şimdi bu işlemin amacı başka bilgisayarda aktif olan Windows keyini benim bilgisayarıma aktarmak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ucuz lisansların birçoğu telefon ile etkinleştirme yöntemiyle çalışıyor. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Sorumun amacı aslında bu siteler önceden sattıkları keyleri başkalarına bir daha mı satıyorlar onu merak ettim çünkü şu anda bilgisayarımda aktif olan key bana ilk gönderdikleri başka bilgisayarda kullanılan key.

Sorumun amacı aslında bu siteler önceden sattıkları keyleri başkalarına bir daha mı satıyorlar onu merak ettim çünkü şu anda bilgisayarımda aktif olan key bana ilk gönderdikleri başka bilgisayarda kullanılan key.

Bilmiyorum. Sağlam lisans üzerinden almanız daha iyi olurdu bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı