Windows 10 Temiz Kurulum Yapma

Cem Sonışıl

Hectopat
Windows'un kendi sıfırlamasında birkaç dosyayı sakladığını, tüm dosyaları silmediğini düşünüyorum ki bence öyle. Bilgisayarı ilk günkü kurduğum hale getirmek için kökten tamamı ile format atmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Yakın zamanda Windows üzerinden sıfırlama yaptım. Birkaç dosyayı sakladığını söylemişsiniz, bunu seçeneklerde seçmediğiniz sürece herhangi bir ayar veya dosya saklaması yapmayacaktır.

Temiz kurulum için USB'ye Windows'u yazdırıp ardından BIOS üzerinden boot önceliğini USB olarak ayarlamanız gerekecektir.

Windows kendi sıfırlamasını kullanabilirsiniz. Herhangi bir dosya saklama vs. yapmıyor siz istemediğiniz sürece, hem de hızlı ve daha kolay oluyor.
Hocam son konularıma bakarsanız windows da bir kaç sorunum vardı onun için sıfırlama yaptım ancak sorunlar çözülmedi hala aynı. Yani bende bunun için sıfırlamak istiyorum aslında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı