Windows 10 Teredo Uygun Bulunamıyor Hatası

Maryo

Hectopat
Merhabalar başta Microsoft'un sitesindeki talimatların hepsini yapsam da yine olmadı ayıca internetteki sunucu değiştirme olayları da işe yaramadı ama garip olan masaüstümde bu sorun yokken aynı interneti kullanan laptopta bu sorun var.

Aynı sorunu yaşamıştım, internetten baktığımda şöyle çözmüştüm:

CMD'yi yönetici olarak açıp netsh int teredo show state yazıp enterlayın, ''State: offline'' yazması gerekiyor.

Ardından set state servername=teredo.remlab.net yazıp enterlayın. ''OK'' yazması gerekiyor. Bilgisayarı yeniden başlatın.

Eğer ''OK'' yazmazsa CMD'yi kapatıp tekrardan yönetici olarak açın, netsh int teredo set state servername=teredo.remlab.net yazıp enterlayın. Bilgisayarı yeniden başlatın.

Aynı sorunu yaşamıştım, internetten baktığımda şöyle çözmüştüm:

CMD'yi yönetici olarak açıp netsh int teredo show state yazıp enterlayın, ''State: offline'' yazması gerekiyor.

Ardından set state servername=teredo.remlab.net yazıp enterlayın. ''OK'' yazması gerekiyor. Bilgisayarı yeniden başlatın.

Eğer ''OK'' yazmazsa CMD'yi kapatıp tekrardan yönetici olarak açın, netsh int teredo set state servername=teredo.remlab.net yazıp enterlayın. Bilgisayarı yeniden başlatın.
Bunu denediğimi yazdım.

Şu videodaki adımları deneyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı