Windows 10 "teredo" hatası

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Herkese selamlar, yaklaşık 4 gündür bu hatayı çözmekle meşgulüm hiçbir şekilde çözüme varamadım. Yakın zamanda Xbox Game Pass aldım ve kendi sunucu olmayan Microsoft sunucusu kullanan oyunlara hiçbir şekilde Online bağlanamıyorum. Microsoft müşteri hizmetlerini aradım sorun tamamıyla internet sağlayıcınızla alaklı dedi. Aradım haklısınız teknik destek yönlendiriyoruz dediler haber yok :D artık kafam karıştı internetteki bütün ama bütün forumlar ve çözüm videolarına baktım sunulan çözüm önerilerini uyguladım teker teker. Hiçbir şekilde sorun çözülmüyor. Müşteri hizmetlerinden aldığım port bilgilerini de kullanarak port açtım buna rağmen çözülmedi. Teknik destek gelse farklı olarak ne yapabilir merak ediyorum gerçekten. Eğer sorunu daha önce yaşayıp çözebilen ya da çözüm önerisi sunabilecek arkadaşlar varsa bekliyorum. Teşekkürler.
InkedEkran Alıntısı 1_LI.jpg
Ekran Alıntısı.PNG

Herkese selamlar, yaklaşık 4 gündür bu hatayı çözmekle meşgulüm hiçbir şekilde çözüme varamadım. Yakın zamanda Xbox Game Pass aldım ve kendi sunucu olmayan Microsoft sunucusu kullanan oyunlara hiçbir şekilde Online bağlanamıyorum. Microsoft müşteri hizmetlerini aradım sorun tamamıyla internet sağlayıcınızla alaklı dedi. Aradım haklısınız teknik destek yönlendiriyoruz dediler haber yok :D artık kafam karıştı internetteki bütün ama bütün forumlar ve çözüm videolarına baktım sunulan çözüm önerilerini uyguladım teker teker. Hiçbir şekilde sorun çözülmüyor. Müşteri hizmetlerinden aldığım port bilgilerini de kullanarak port açtım buna rağmen çözülmedi. Teknik destek gelse farklı olarak ne yapabilir merak ediyorum gerçekten. Eğer sorunu daha önce yaşayıp çözebilen ya da çözüm önerisi sunabilecek arkadaşlar varsa bekliyorum. Teşekkürler.
Eki Görüntüle 555310Eki Görüntüle 555309

Dostum çözebildin mi ? Mayıs'tan bu yana ? Şuan aynı dertten muzdaribim. Başıma bela oldu resmen.

Dostum çözebildin mi? Mayıs'tan bu yana? Şu an aynı dertten muzdaribim. Başıma bela oldu resmen.
[/Quot.
İnanamayacaksınız, bir gün bilgisayarı açtım ve umutsuzluk ile tekrar denedim ve sorun çözülmüştü. Çözmek için çok şey yaptım ama böyle aptal bir şekilde çözülmesi çok sinirimi bozdu. Umarım sizinde en yakın zamanda düzelir.

İnanamayacaksınız, bir gün bilgisayarı açtım ve umutsuzluk ile tekrar denedim ve sorun çözülmüştü. Çözmek için çok şey yaptım ama böyle aptal bir şekilde çözülmesi çok sinirimi bozdu. Umarım sizinde en yakın zamanda düzelir.
Teredoyu sil yükle işlemine varana dek, yerli yabancı tüm kanallardaki yöntemler, videolar, yazılar neler varsa herşeyi tek tek yaptım. Hiçbir gelişme olmuyor. İnşallah düzelir çözümü vs olurda yoluna girer. Bi forza keyfimiz vardı yalan oldu resmen...

Teredoyu sil yükle işlemine varana dek, yerli yabancı tüm kanallardaki yöntemler, videolar, yazılar neler varsa her şeyi tek tek yaptım. Hiçbir gelişme olmuyor. İnşallah düzelir çözümü vs olurda yoluna girer. Bir Forza keyfimiz vardı yalan oldu resmen...

İnanın internette görebileceğiniz bütün çözüm önerilerini bende denedim. Microsoft müşteri hizmetlerini bile aradım ve bana internet sağlayıcınızı arayın dediler. Onu da yaptım ama bir türlü çözüme varamamıştım ta ki şehir dışından dönüp tekrar deneyene kadar. Bir baktım Forza'ya giriyor ve oynayabiliyorum. Size şöyle söyleyim Microsoft'un oyun anlamında bütün servisleri rezalet. Dünyanın en kötüsü bile olabilirler. Umarım bu kadar devasa bir şirket bir gün adam gibi bir platform yapar.

Teredo ne yaptıysam olmadı şu videodaki adımlar ile çözdüm sorunu dostlar! Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var ise mutlaka bir göz atsınlar derim. Özellikle 11 dakika ve sonrasına..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı