Windows 10 Türkçe olmuyor

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Modifiyeli 1GB sürümünü yükledim, dil İngilizce Türkçe seçtiğimde ise Türkçe olmuyor. Türkçe Q klavye yükledim o işe yaradı fakat display language yani ekran dili değişmiyor değiştirilemiyor. Sadece İngilizce çıkıyor, İngilizce dilini silip türkçeyi seçtim olmadı.

1600950000424.png

Windows Update çalıştırın.
Türkçe dilini silip tekrar yüklemeyi deneyin Update bittikten sonra. Ayrıca seçerken dil paketini indir seçeneğini tikleyin.

Windows Update çalıştırın.
Türkçe dilini silip tekrar yüklemeyi deneyin Update bittikten sonra. Ayrıca seçerken dil paketini indir seçeneğini tikleyin.
Yazının başında modifiyeli windows yükledim diyorum update falan yok update edemiyorsun.

• Yüklediğiniz sürüm korsan ve site de destek verilmiyor korsana.
  • Modifiyeli bir Windows sorunsuz olması düşük bir ihtimaldir.
  • Güncelleme bile almıyorsanız o Windows'dan ne bekliyorsunuz? Buradan en güncel Windows kurun ondan sonra konu açın yardımcı olalım korsana destek vermiyoruz.

• Yüklediğiniz sürüm korsan ve site de destek verilmiyor korsana.
  • Modifiyeli bir Windows sorunsuz olması düşük bir ihtimaldir.
  • Güncelleme bile almıyorsanız o Windows'dan ne bekliyorsunuz? Buradan en güncel Windows kurun ondan sonra konu açın yardımcı olalım korsana destek vermiyoruz.
Modifiyeli ÍSO korsana girmiyor.

Ezbere cevaplar değilde gerçek çözümü olan varsa yazabilir mi? Çok iyi olur gerçekten. Güncel windows 10 ile format atmayacağım.

Ezber cevap vermiyorum bende kullandım Windows 10 superlite ve compact. Sürümler sorunlu. Lisansı ücretsiz olarak alıyorsunuz ve bu korsana giriyor. Korsana destek verilmediğini sizde biliyorsunuz. Tek çözüm stabil orijinal Windows sürümünü indirmek. Ben 1903 sürümünü kullanıyorum sisteminiz kötü ise sizde kullanın tehlikeli işlere girmeyin. Modifiyeli Windows'lar güvenli değil.

Geri
Yukarı