Çözüldü Windows 10 Twitch tarayıcı sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

regenaton

Hectopat
Merhaba, bilgisayarımı 2 gün önce Windows 10 yaptım. Önceden 8.1'di. Twitch'den video izlerken hiçbir problem yoktu. Ama Win 10 yaptıktan sonra videoyu izlerken 2dk geçiyor şu hatayı veriyor: "tarayıcınız video kod açma işlemi sırasında bir hata ile karşılaştı. Hata #3000" üstelik Yandex browser, Edge tarayıcılarda da aynı hata mevcut. Sistemim: Windows10 SÜRÜM2004(tamamen güncel), Intel Core i7 6700HQ, 16 GB RAM, 1TB HDD, GTX 950M, Lenovo.

Çözüm
Merhaba, bilgisayarımı 2 gün önce Windows 10 yaptım. Önceden 8.1'di. Twitch'den video izlerken hiçbir problem yoktu. Ama Win 10 yaptıktan sonra videoyu izlerken 2dk geçiyor şu hatayı veriyor: "tarayıcınız video kod açma işlemi sırasında bir hata ile karşılaştı. Hata #3000" üstelik Yandex browser, Edge tarayıcılarda da aynı hata mevcut. Sistemim: Windows10 SÜRÜM2004(tamamen güncel), Intel Core i7 6700HQ, 16 GB RAM, 1TB HDD, GTX 950M, Lenovo.
Modemi kapatıp açın bende öyle düzelmişti.
İlk olarak Yandex tarayıcısını kullanmayın. Sadece 32-Bit sunduğundan, bellek tüketimi 3GB sınıra gelirse tarayıcı sayfaları hata verebilir ve çökebilir. Tarayıcı olarak Chrome, Brave, Chromium Edge, Firefox, Vivaldi, Slimjet ya da Opera önerebilirim.

Ayrıca bağlantı sorunu yaşanınca, Twitch bazı hatalar verebiliyor. Bu hatalar olduğunda F5 atmaktan başka yapabileceğiniz bir şey yok. Ayrıca ağ kullanımını azaltacak yöntemler uygulayabilirsiniz.
Kablosuz bağlantı kullanıyorsanız, Wifi menzil artırıcı donanımlar alabilir. Ya da kablolu kullanabilirsiniz.

Modemi kapatıp açın bende öyle düzelmişti.

Çözüm

Geri
Yukarı