Windows 10 UEFI Kurulmuyor

gurolhasbal

Decapat
Daha fazla  
Windows 10 UEFI kurulumunda sorun yaşıyorum. SSD kurulumu yapmak istediğim zaman UEFI olarak sistemi kuramıyorum. Yardımcı olacak varsa şimdiden çok teşekkür ederim.

Windows 10 UEFI kurulumunda sorun yaşıyorum. SSD kurulumu yapmak istediğim zaman UEFI olarak sistemi kuramıyorum. Yardımcı olacak varsa şimdiden çok teşekkür ederim.
Ne hatası görüyorsunuz,fotoğraf atar mısınız,BIOS hangi Legacy'de mi yoksa UEFI'de mi?

Yeni Windows kurulumu sırasında SSD'yi yeni birim olarak oluşturuyorum. Sadece msr bölümü oluşuyor. Ancak UEFI kurulumda diski 4 kısma bölmesi lazım ama 2 kısma bölüyor.

Bütün diskleri silin(bütün veriler gider!)sonra bir tanesini seçip "Yeni" adlı yere basmadan diski dokunup "İleri" adlı yere tıklayın ve indirmeyi başlatın.

hocam disklerin tamamını temizleme gibi bir lüksüm maalesef yok. Yedekleme olarak kullanabileceğim bir aparat yok elimde. Başka alternatif çözüm mevcut mu ?

hocam disklerin tamamını temizleme gibi bir lüksüm maalesef yok. Yedekleme olarak kullanabileceğim bir aparat yok elimde. Başka alternatif çözüm mevcut mu ?
Birşey olmaz eğer sistem ayrıldı adlı bir yer gelirse ileri deyin geçin ha bu arada keyiniz OEM mi?
Retail mi?

Hocam sistemi aldığımda sene 2010 du ve şuan link atabileceğim bir durum söz konusu değil. Ayrıca sorunum sistemin Oem yada retail olması değil sistemi kuramayışım.

Hocam sistemi aldığımda sene 2010 du ve şuan link atabileceğim bir durum söz konusu değil. Ayrıca sorunum sistemin Oem yada retail olması değil sistemi kuramayışım.
Hocam "Sistem Ayrıldı" adlı bir yer oluştuysa geçin bir şey olmaz ürün anahtarını girin manuel olarak.

Geri
Yukarı