Windows 10 Update "0x80070424" hatası

Daha fazla  
Merhabalar, bu sabah Windows 10'umu Windows 11'e Update yolu ile yükseltmek için heyecanlı bir şekilde kalktım ve bilgisayarımı açtım. güncelleştirmeleri denetle dedim ve "Bir hata ile karşılaştık, bu sorunu Ayarlar>Güncelleştirme ve Güvenlik>Sorun Gider ve Windows Update Sorununu Gider tuşu ile sorununuzu giderebilirsiniz" şeklinde hata ile karşılaştım. Sonra 5-6 kere daha denedikten sonra (0x80070424) hatasını almaya başladım. İlk olarak Google'a arattım, çözümlerini denedim fakat hiçbir işe yaramadı. Ne yapmamı önerirsiniz?
Kusura bakmayın sistemi yazmayı unutmuşum.
CPU: AMD Ryzen 5 3500u
GPU: AMD Radeon(TM) Vega 8 Graphics
RAM: 1x 8GB

Son düzenleyen: Moderatör:
C:\Windows\SoftwareDistribution\Download yolundaki her şeyi silin.
CMD yönetici olarak açıp wuauclt.exe /updatenow yaz. Sorun muhtemelen çözülecektir bu arada Windows 11 Update daha gelmemiş sanırım. Bu linkten indirebilirsin. Download Windows 11

Windows 11 için Update desteğini göremedim. Arkadaşın attığı linkten ISO dosyası olarak indirip kurabilirsiniz. Ya da 10'da kalabilirsiniz.

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download yolundaki her şeyi silin.
CMD yönetici olarak açıp wuauclt.exe /updatenow yaz. Sorun muhtemelen çözülecektir bu arada Windows 11 Update daha gelmemiş sanırım. Bu linkten indirebilirsin. Download Windows 11
Dediklerinizin hepsini yaptım ama hala aynı sorun.
Birde bi sorum daha olacak. Bilgisayarımın üzerindeki verileri kaybetmeden sadece Windows 11'i nasıl yüklerim? (Yanımda herhangi bir kullanılabilir bir USB Bellek yok maalesef)

Dediklerinizin hepsini yaptım ama hala aynı sorun.
Bir de bir sorum daha olacak. Bilgisayarımın üzerindeki verileri kaybetmeden sadece Windows 11'i nasıl yüklerim? (yanımda herhangi bir kullanılabilir bir USB bellek yok maalesef)

Az önce attığım linkteki Update asistani indirerek veri kaybetmeden başarıyla yükselttim. Attığım linkten indirip yapabilirsin veri de kaybetmezsin.

Geri
Yukarı