Çözüldü Windows 10 "USB device over current status detected" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Onur85trtr

Centipat
Açılmış bütün başlıklara baktım fakat çözemedim sorunumu. Bilgisayarın ön tarafındaki USB'lerin anakarta bağlı olduğu kabloyu söktüm sadece Power start connectoru takılı hiçbir USB aygıt takmıyorum yine aynı. Bu arada salak gibi ilk anakart gelir gelmez jumper vardı iki tane mavi ufak onları çıkardım, cahillik işte, nereye takıldığını da bulamadım. M5A78LX3 anakart.
Arkadaşlar bunu hallettim ama Boot etmiyor sadece siyah bir ekranda imleç yanıp sönüyor. Ama SSD Samsung harddiski görmüş BIOS'da fakat Windows'a girmiyor.
Arkadaşlar ben bütün her şeyi kendi başıma hallettim. Belki benim gibi sorun yaşayacak olanlar için anlatayım çünkü arşivde olan şeyler bende işe yaramadı.

Ne jumper reset (Orjinalde nerede olduklarını buldum)
Ne BIOS pil reseti.
Ne kasanın USB kablosunu sökmek.
Ne de başka videolardaki şeyler bana yaramadı.

Yarayan şey şu oldu; format - diski görmesine rağmen marka modeline kadar algılamıyordu işletim sistemimi çareyi böyle buldum. Başka diskimden format attım.

Ben böyle kurtuldum yani, 9 saattir uğraşıyorum denemediğim metot kalmamıştı anca böyle kurtuldum. Halihazırdaki işletim sistemimi açmıyordu yani diski kusursuz görmesine rağmen. Neyse iyi forumlar Technopat ailesi sizi seviyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı