Windows 10 USB ile 1803'e geri dönme

Teagle

Decapat
Merhabalar ben Windows version 1803 kullanıcısıydım. Lakin bir gün güncelleme kararı aldım ve version 1909'a yükselttim ancak bu güncellemeden sonra oyunlarda spikelanma(FPS 250'lerdeyken bir anda 40-50'ye düşüyor ve geri yükseliyor) sorunuyla baş başa kaldım. Bu sebeple 1803'e geri dönmek istiyorum. Recovery yapamıyorum çünkü windows.old dosyaları silindi. İnternet üzerinden nereden Windows 10 1803 sürümünü indirip USB'ye atıp kurabilirim?

Öncelikle teşekkür ediyorum dediğiniz linkten indirip USB'ye attım v1803 ü.Burdan sonra ne yapmam gerekiyor eski sürüme dönmek için?

Tamamdır.
Windows'u 2004 e sıfırlayarak yükselttim.Ancak aynı sorun devam ediyor.1803 e dönmem lazım başka çare yok.Sorum şu:1803 e sıfırlayarak mı döneyim yoksa sıfırlamadan direk normal şekilde mi?
Merhabalar sorun bilgisayarın altına kitap koyduğum için soğutma yapamamasından kaynaklanıyormuşWindowsla bir alakası yokmuş.Cevaplarınız için teşekkürler

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı