Windows 10 Uyku Seçeneği Kayboldu

işlemci:intel core i5 9400f /anakart biostar h310 mhc2 /ram 16 gb 2400 mhz/ekran kartı hıs radeon rx 580/psu xıgmatex x power 650 w 80 plus
abi format atmadım
bulamıyorum

Selam öncelikle sırasıyla denetim masası, güç seçenekleri, solda güç düğmelerinin yapacaklarını seçin e basın ardından şu anda kullanılmayan ayarları değiştirine basın alttaki kutucuktan hangi seçeneklerin görünmesini istiyorsanız tikini işaretleyip değişiklikleri kaydedine basın .... umarım olur.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    16,3 KB · Görüntüleme: 124
merhaba aradan baya zaman geçmiş bende bu sorunu yaşıyorum uyku modu seçeneği yok ekran kartı drıverları guncel bıosta guncel intel işlemciye sahibim uyku modunu nasıl geri getirebilirim lütfen yardım edin
Amd işlemcilerde SMT mode kapalıyken uyku modu kayboluyor. İntel işlemcilerde Hyper Threading'i açıp deneyebilirsiniz.

abi bıosta sabahtan beri arıyorum hyper theradingi hatta videoları izledim ama bulamıyorum
bunda görev yöneticisinde işlemci ile ilgili şeyler var burdan anlıyormuyuz açık olduğunu
abi benim işlemci de hyper therating diye bir özellik yokmuş ben baktım ama bu uyku modu sorununu nasıl halledebilirim

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    5 KB · Görüntüleme: 107
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı