Windows 10 Uyumlu Masaüstü Bilgisayar İçin Bluetooth Dongle Tavsiyesi

W10

Hectopat
Kol bağlamak için Windows 10 işletim sistemli PC için bluetooth dongle lazım en az 5-6 metre çekmesi lazım. Kaliteli ve uzun süre gidecek önerilerinizi bekliyorum.

Bende bu var 6 metrede çalışıyor şimdi test ettim 4 yıldır kullanıyorum. İşletim sistemim Windows 10 bu arada çalışıyor sorunsuz.
Dark Bluetooth 4.0 Mini Dongle Usb Alıcı (DK-AC-BTU40)
hocam driver kurmak gerekiyor mu? xbox kolu mu sizin ds4 mü? aynı oda içerisinde değil mi 6 metre dediniz?
hocam sizin attığınız adaptörün çekim mesafesi kaç metre bilginiz var mı? birde kişisel görüşünüz dark mı ugreen mi alırdınız?

Ben olsam Ugreen tercih ederdim Dark'a göre kaliteli olduğunu düşünüyorum. Attığım sitede 20 metre yazıyor ama ürünün orijinal sayfasında 15 metre çekim mesafesi var.

Ben olsam Ugreen tercih ederdim Dark'a göre kaliteli olduğunu düşünüyorum. Attığım sitede 20 metre yazıyor ama ürünün orijinal sayfasında 15 metre çekim mesafesi var.
hocam bu sitede bi arkadas yazmis one s kolu ile sandalyede oturken yerdeki kasa ile takribi 1.5 metre mesafede bile gecikme yapıyormuş.

İlk kez Ugreen hakkında böyle bir yorum görüyorum, sebebi farklı bir şey olmalı. Daha önce Ugreen'in farklı ürünlerini kullandım bazen teknik özelliklerinden daha iyi çıkıyor.

İlk kez Ugreen hakkında böyle bir yorum görüyorum, sebebi farklı bir şey olmalı. Daha önce Ugreen'in farklı ürünlerini kullandım bazen teknik özelliklerinden daha iyi çıkıyor.
Hocam peki farkını verip orjinal xbox adaptörü alırsam daha az gecikme süresi ve daha uzun menzil alır mıyım ?

Kullanmadığım için bilemem, eğer orijinal ise diğer adaptörlerden daha kaliteli olur. Zaten en fazla 15-20 metre sonrası işinize yaramaz.

Kullanmadığım için bilemem, eğer orijinal ise diğer adaptörlerden daha kaliteli olur. Zaten en fazla 15-20 metre sonrası işinize yaramaz.
image.jpeg
image.jpeg

Hocam bunlardan hangisi yeni tip olan arasında 20₺ var sorun değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı