Windows 10 ve Windows 11'i sevmeyen biri ne yapmalı?

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
Alternatif yok inanın ki. Bakın en son bu olayı 2008 yılında yaşıyordum. Vista mı XP mi diye. Ama ikisi de güzeldi bana göre. Şu an inanın ki hem Windows 10 hem Windows 11 çirkin geliyor bana. Alternatif de yok oyun vs. açısından. Görünüş demiyorum sadece sistemin komple kendisi kötü geliyor. Çok tuhaf bir durumdayım.

Alternatif yok inanın ki. Bakın en son bu olayı 2008 yılında yaşıyordum. Vista mı XP mi diye. Ama ikisi de güzeldi bana göre. Şu an inanın ki hem Windows 10 hem Windows 11 çirkin geliyor bana. Alternatif de yok oyun vs. açısından. Görünüş demiyorum sadece sistemin komple kendisi kötü geliyor. Çok tuhaf bir durumdayım.

Windows 10 11 tasarımları daha modern isterseniz kullanıp bir deneyin + güncel sürücüler artık Windows 10 ve 11i destekliyor Windows 7'de Direct X12 yok.

Eski LTSB'lerden birini kurabilir veya Linux'a geçebilirsiniz.

Sevmiyorsanız kullanmak zorunda değilsiniz. macOS ve Linux gibi işletim sistemleri de var. Oyun oynamak için bazen Windows 11'i de kullanabilirsiniz. Aynı anda hepsini kullanmanızı engelleyecek bir durum yok.
Dual boot hiçbir zaman sevmedim ve düşünmüyorum. Hayatta da böyleyim her şeyim tek bir şey olacak.

Linux kullanin o zaman.

Geri
Yukarı