Windows 10 vs Windows 7

Windows 8.1 Single Language kesinlikle hızlanacaktır. İlla ki modlanmış, Lite gibi sürümler kullanmak istiyorsanız kendiniz modlayın. NTLite adlı program ile Windows'un çalışması için gerekli dosyalar haricinde istediğinizi kaldırabilirsiniz. İnternette videoları mevcut. (Kesin saçmaladım kusura bakmayın.)

Ben oyun oynuyorum Windows 10 da yani bilmiyorum.

Windows 8.1 daha iyi olacaktır ha bir de ona bilgi falan girmeyin kredi kartı Türkiye cumhuriyeti kimlik kartı numarası vs. çünkü içinde trojan yazılımlar veya bilgisayarınızı gözleyen keylogger veya başka türlü yazılımlar olabilir sonuçta Lite sistemleri kimse babasıın hayrına yapmıyor?
Windows 8.1 Single Language kesinlikle hızlanacaktır. İlla ki modlanmış, Lite gibi sürümler kullanmak istiyorsanız kendiniz modlayın. NTLite adlı program ile Windows'un çalışması için gerekli dosyalar haricinde istediğinizi kaldırabilirsiniz. İnternette videoları mevcut. (kesin saçmaladım kusura bakmayın.)

Hayır, gayet açık ve samimi anlattınız teşekkür ederiz.

Windows 8.1 daha iyi olacaktır ha bir de ona bilgi falan girmeyin kredi kartı Türkiye cumhuriyeti kimlik kartı numarası vs. çünkü içinde trojan yazılımlar veya bilgisayarınızı gözleyen keylogger veya başka türlü yazılımlar olabilir sonuçta Lite sistemleri kimse babasıın hayrına yapmıyor?

Hayır, gayet açık ve samimi anlattınız teşekkür ederiz.
Anladım bilgisiyarımda kredi kartı vb girmem zaten en performanslı 8.1 hangisi peki?

Windows 10 diyeceğim ama işlemci kullanımı fazla çıkabilir. Arkadaşımdan biliyorum (aynı işlemciyi kullanıyor) Windows 10'da o işlemci biraz fazla kullanılıyor. Windows 8.1 daha iyi olabilir ama elinizde fazladan USB varsa (ben olsam öyle yapardım) Win10 kurup bir test edin. İşlemci kullanımı fazla çıkarsa Windows 8.1 kurarsınız.

Windows 10 kullanın, Windows 7'nin desteği yok. Yarın öbür gün bir güvenlik açığı çıksa ortada kalırsınız, oyun desen oyun desteği zaten yok. Bazı oyunların minimum sistem gereksinimlerinde Windows 10 var. DirectX desteği de aynı şekilde yok. Windows 10 optimize ve her geçen gün daha fazla optimize ediliyor, Windows 7 birçoğu konuda geride ve en önemlisi güvenli değil. Sistemi yeten herkes Windows 10'a veya en kötü Windows 8.1'e geçmeli. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı