Windows 10 vs Windows 7

KS
Baturay_Uygun

Baturay_Uygun

Femtopat
Şimdi şu şeklide açıklayayım PC de oyun oynamayacak fakat aynı anda 10-15 sekme açık kalması gerekecek. Bu yüzden işlemciyi tam performansta kullanmam lazım.
Şu anda PC de Win 10 Pro 64 Bit yüklü ve hiçbir şey çalışmamasına rağmen ortalama %65 gibi bir işlemci kullanımı var ve sistemde SSD takıldı değil. SSD'yi bu gün sipariş verdim. Yarın elimde olacak.
Yarın akşam Windows 7 ve Windows 10 performanslarını karşılaştıracağım. Buraya sonuçları yazarım tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Blue_Energy

Picopat
Yer
Rocket League Sevenler Derneği Başkanı
Şimdi şu şeklide açıklayayım PC de oyun oynamayacak fakat aynı anda 10-15 sekme açık kalması gerekecek. Bu yüzden işlemciyi tam performansta kullanmam lazım.
Şu anda PC de Win 10 Pro 64 Bit yüklü ve hiçbir şey çalışmamasına rağmen ortalama %65 gibi bir işlemci kullanımı var ve sistemde SSD takıldı değil. SSD'yi bu gün sipariş verdim. Yarın elimde olacak.
Yarın akşam Windows 7 ve Windows 10 performanslarını karşılaştıracağım. Buraya sonuçları yazarım tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Windows 8.1 kurun.

Mertrt_01

Picopat
Makaleler
1
Dedikleriniz arasından Win 7. Ama Win 8in bir sürümünü yapabiliyorsanız onu yapın. Win 10 kasar.

MAHMUTK.K.21

Femtopat
Herkese selamlar.

Bilgisayarıma Win 7 mi kursam Win 10 mu karar veremedim. Bilgisayar e ticaret için kullanılacak, yoğunluklu olarak Google kullanılıyor (genelde 8 10 sekme arası)
Bilgisayarın özellikleri:
İşlemci: AMD Athlon ll X2 250.
Ekran kartı: MSI AMD R7 240 2 GB.
RAM: 1x4GB + 1x2GB.
SSD: 240GB SanDisk (işletim sistemi buna kurulacak)
HDD: Samsung 180 GB (bayağı eski, belgeler bunda kalacak)

Şu anda PC'de Win 10 Pro 64 Bit kurulu, SSD takılı değil ve sistem boşta iken %70 işlemci kullanımı var.

Sizce hangi işletim sistemini kurmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Windows 7👍👍👍 Windows 10👎👎👎

Jed_Saje

Picopat
Herkese selamlar.

Bilgisayarıma Win 7 mi kursam Win 10 mu karar veremedim. Bilgisayar e ticaret için kullanılacak, yoğunluklu olarak Google kullanılıyor (genelde 8 10 sekme arası)
Bilgisayarın özellikleri:
İşlemci: AMD Athlon ll X2 250.
Ekran kartı: MSI AMD R7 240 2 GB.
RAM: 1x4GB + 1x2GB.
SSD: 240GB SanDisk (işletim sistemi buna kurulacak)
HDD: Samsung 180 GB (bayağı eski, belgeler bunda kalacak)

Şu anda PC'de Win 10 Pro 64 Bit kurulu, SSD takılı değil ve sistem boşta iken %70 işlemci kullanımı var.

Sizce hangi işletim sistemini kurmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Windows 10 kurmassan bütün bu donanımlar boşa gider hala bir de bunu soruyolarya gıcık oluyorum
Bir de Windows 7 daha iyi diyorlar
Windows 7 milattan kalma güncellemeleri her şeyini kesti Windows adamlar hala Win 7 diyor

Shiftgamer

Picopat
Yer
Godzilla ile takılıyor
Windows 10 kurmassan bütün bu donanımlar boşa gider hala bir de bunu soruyolarya gıcık oluyorum
Bir de Windows 7 daha iyi diyorlar
Windows 7 milattan kalma güncellemeleri her şeyini kesti Windows adamlar hala Win 7 diyor
Katılıyorum hocam @MAHMUTK.K.21 de bunlardan biri
@Jed_Saje hocam gördüğünüz gibi @MAHMUTK.K.21 hocam fikri ile uyuşmadığı için kızgın atmış.

Yukarı