Windows 10 vs Windows 8.1 vs Windows 7

Hocam size bir Key lazım olacak. Bu tip bir Key alabilirsiniz.
.
Bazı yollar varmış bir .cfg dosyası oluşturup onu bir yerlere atıyor lisans kısmı gelmiyormuş.

Bazı yollar varmış bir .cfg dosyası oluşturup onu bir yerlere atıyor lisans kısmı gelmiyormuş.
Hocam forumda bu tip yollar yasak.
Hayır değil.

Korsan olan bütün işler kurallara aykırıdır. ISO dosyası atabilirsiniz. OEM Key tavsiye edilebilir. Fakat bunların dışında olan her şey yasaktır.

Windows kurulumundaki "ei. Cfg" dosyasının neyi virüs oluyor açıklar mısın? Az önce attığım linki incelersen korsan olmadığını göreceksin. Crack yap demiyorum arkadaşa.

Tamam hocam. Siz lisans ekranı için demişsiniz. İnsan yine de çekiniyor. Size özür borcum oldu. Kusura bakmayın.

Selamlar. Şu birkaç günde beni bilen bilir bilgisayarım sağ olsun çok konu açtım. Şu an bilgisayarım Windows 7 Ultimate 64 Bit, çoğu kişi Windows 7'ye geçersem bilgisayarın daha iyi olacağını söylediler fakat Windows 10'dan daha kötü oldu, Windows 10 iken en azından oyun oynayabiliyordum 7'ye geçince doğru düzgün hiçbir şey yapamıyorum. Sistem özelliklerim:

İşlemci: Intel Core 2 Duo CPU E7300 2.66 GHz.
Ekran kartı: ATI Radeon 2400 XT.
RAM: 2×2 GB Kingston 800 MHz.

Evet sorum şu halihazırda Windows 7 Ultimate 64 Bit elimde de Windows 10 2004 64 Bit yüklü USB var, birisi bana Win 8.1 32 Bit kur demişti, sizce ben Windows 7'de kalayım mı direk, kolayca Windows 10'a mı geçireyim yoksa Win 8.1 32 Bit'e mi geçireyim?

Microsoft(!) Windows 8.1 x64'e geçebilirsiniz.

Selamlar. Şu birkaç günde beni bilen bilir bilgisayarım sağ olsun çok konu açtım. Şu an bilgisayarım Windows 7 Ultimate 64 Bit, çoğu kişi Windows 7'ye geçersem bilgisayarın daha iyi olacağını söylediler fakat Windows 10'dan daha kötü oldu, Windows 10 iken en azından oyun oynayabiliyordum 7'ye geçince doğru düzgün hiçbir şey yapamıyorum. Sistem özelliklerim:

İşlemci: Intel Core 2 Duo CPU E7300 2.66 GHz.
Ekran kartı: ATI Radeon 2400 XT.
RAM: 2×2 GB Kingston 800 MHz.

Evet sorum şu halihazırda Windows 7 Ultimate 64 Bit elimde de Windows 10 2004 64 Bit yüklü USB var, birisi bana Win 8.1 32 Bit kur demişti, sizce ben Windows 7'de kalayım mı direk, kolayca Windows 10'a mı geçireyim yoksa Win 8.1 32 Bit'e mi geçireyim?

4 GB daha ram eklerseniz rahat windows 7 kaldırır

Yeni konular

Geri
Yukarı