Windows 10 Wi-Fi görmiyor

Sydney

Centipat
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere bilgisayarım evimdeki Wi-Fi hariç bütün Wi-Fi'leri görüyor modemde bir sıkıntı olmadığına eminim telefondan veya başka bir bilgisayardan sorunsuz şekilde görüyor ve bağlanabiliyorum yapmadığım şey kalmadı Wi-Fi Driver'im güncel modemi defalarca resetledim sinyal ile bir alakası olmadığınada eminim modemin yanında dursam da hiçbir şey değişmiyor bilgisayarı defalarca resetledim gezmediğim forum kalmadı işin ilginç tarafı modemi ve routerimi aynı anda resetlersem 2dk boyunca bağlanabiliyorum (oda router sayesinde oluyor, sadece modem ile hiçbirşekilde görmüyor) sonra kendiliğinden kopuyor ve bir daha gözükmüyor önceden 20-30DK civarı resetleme ile uğraşmam sonucu bağlanabiliyordum arada kopuyordu ama idare ediyordum şu an 10 metre uzunluğunda ethernet kablosu ile geziyorum... Yardım edebilirseniz çok sevinirim, teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
o olmazsa bunu dene:

Komut İstemi'ni yönetici olarak çalıştırın ve aşağıdaki komutları giriniz:

1. netsh int ip reset a.txt (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın. Bazı bölümlerin sıfırlandığını ve karşılığında TAMAM yazdığını teyit edin.)

2. netsh winsock reset (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın. Bazı bölümlerin sıfırlandığını ve karşılığında TAMAM yazdığını teyit edin.)

3. netsh winhttp reset proxy (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın.)

4. netsh advfirewall reset (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın.)

5. ipconfig /flushdns (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın.)

Bilgisayarınızı yeniden başlatarak durumu kontrol edin

Dediğim gibi güncelleştirdim ve dediklerinizi zaten yapmıştım attığınız video sorunumu arattığımda karşıma çıkan ilk videoydu... yinede teşekkür ederim

Zaten yapmıştım ve tekrar yaptım bir gelişme yok...
Evet arkadaşlar dün gece biraz mantık yürüttükten sonra sorunun Driver'da olduğunu düşündüm ve önce Windows 10A format attım hiçbir şey değişmemişti çünkü otomatik gelen Driver'da sıkıntı var gibiydi şu an itibari ile Windows 7'ye format attım manual olarak Wi-Fi Driver'ımı kurdum ve sorun ortadan kalktı eğer Windows 10'da otomatik olarak gelen Wi-Fi driverınızı kaldırabilirseniz ve manual olarak farklı bir Driver kurabilirsiniz ki bu ne kadar mümkün ve mantıklı bilmiyorum sorununuz düzelecektir diye düşünüyorum...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı