Çözüldü Windows 10 yeni alınan sisteme nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

melipee

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben yeni bir sistem topladım fakat işletim sistemi kurma konusunda pek bilgim yok.

Eski bilgisayarımın yavaşlaması üzerine sistem topladım ama işletim sistemi aklima gelmedi. Bende eski sistemim olan dizüstü bilgisayarımın işletim sistemini yeni topladığım sisteme nasıl aktarabilirim?

Dediğim gibi pek bilgim yok merak ettigim konulardan bir tanesi yeni sisteme kurduk peki eski sistemde de o işletim sistemi duracak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kurulum rehberi burada var. İzledikten sonra yapabilirsin. Temiz kurulum yapmanı öneririm. Sürücüler farklı olduğu için sorun çıkabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

UEFI Windows 10 Kurulum Rehberi - Technopat
Windows 10 İndirme Rehberi - Technopat
UEFI Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlama - Technopat
Kurulum rehberi burada var. İzledikten sonra yapabilirsin. Temiz kurulum yapmanı öneririm. Sürücüler farklı olduğu için sorun çıkabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

UEFI Windows 10 Kurulum Rehberi - Technopat
Windows 10 İndirme Rehberi - Technopat
UEFI Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlama - Technopat

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı