Rehber Windows 10 yeni dosya gezgini nasıl etkinleştirilir?

Windows 10 değil, 10X. Sadece MS storedekiler inecekmiş.
Windows böyle bir şey yaparsa batar. .exe leri kaldırmasını demiyorum, uygulama geliştiricileri kolayca build edecektir. Sadece Microsoft Store'dan indirilme olayı Windows'un sonunu getirir. Böyle bir şey yapmazlar. Çünkü böyle bir şey basit programlar yapanlardan tut GitHub'da kaynak kodu paylaşılan açık kaynak şeylerin, Steam'ın vb. kısaca çoğu şeyin sonunu getirir.

Windows böyle bir şey yaparsa batar. .exe leri kaldırmasını demiyorum, uygulama geliştiricileri kolayca build edecektir. Sadece Microsoft Store'dan indirilme olayı Windows'un sonunu getirir. Böyle bir şey yapmazlar. Çünkü böyle bir şey basit programlar yapanlardan tut GitHub'da kaynak kodu paylaşılan açık kaynak şeylerin, Steam'ın vb. kısaca çoğu şeyin sonunu getirir.

İllaha ki bir alternatifini yaparlar. Aksi mümkün değil. Çıktığında göreceğiz. Aksi taktirde oyun geliştiricileri de Linux'e yönelir ve Windows biter.

.exe olmaz da, adını değiştirirler. Yukarıda dediğim gibi sadece Microsoft Store sistemi mümkün değil. Windows kendi işini bitirir.
1611834866145.png

Windows store uygulamaları böyle, içlerinde XLM var nedense:D
Yani, .exe leri açamayacağız 10X ile.
Windows bitmez bence, bu işletim sistemi 32 GB Hometech laptoplar için bence.

Geri
Yukarı