Windows 10 Yeniden Başlattıktan Sonra Update Ederken Takılma Sorunu

avakazade

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta dediğim gibi. Windows 10 updater'dan windows güncelleştirmelerini indiriyorum. Sonrasında yeniden başlattıktan sonra güncelleştirmeler üzerinde çalışılıyor ekranında bi anda random bi yerde takılıyor.
e2cd913b-82d1-4f79-af34-a7e3c26e9298.jpg

Sonrasında tüm bekleyişlerime rağmen bi tepki vermeyince PC reset attım ve bilgisayar yeniden başladı ve eski sürüme çevirdi tekrar windows'u.
e6d76efa-5d1c-45f3-871e-b530948cb083.jpg
Windows açıldığında da güncelleştirmeler tamamlanamadı hatası verdi. 15.07.2016'ya kadar güncellemem lazım yoksa şu saatte bir reset atma muhabbeti olacakmış :D Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Update Geçmişi üzerinden hangi güncelleme dosyasının başarısız olduğunu söyleyin.

Windows 10 Enterprise Insider Preview sürümüne yükseltme, sürüm 1606, 14366
Hewlett-Packard driver update for HP LaserJet Professional CP1020 Series
Windows 10 Insider Preview 14385

Windows Sitesinden windows 10 ios dosyasını indirip flash bellek ile kurulum yaptım en güncel olan sürüm yüklendi ancak Windows C'ye yüklüydü önceden Şuan E'ye yüklediği için önceden E olan disk şuan C, C olan ise E. Bundan kaynaklı olarak önceki dosyalarımı tam olarak kullanamıyorum nasıl bi çözüm önerirsiniz ? Şu anki C'yi E, E'yi C yapma gibi bir olanağım var mı ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı