Yazılım Windows 10 yeniden başlattıktan sonra açılmıyor

Ardaortac

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
12 Gb
Ekran kartı
Gtx 1050 2GB
Anakart
Joshua uAtx
İşlemci
İ5 3350P
Arkadaşlar öncelikle iyi geceler. Bundan yaklaşık bir saat önce bilgisayarım da donma ve yavaşlamalar meydana geldiği için bilgisayarımı yeniden başlatmak istedim ancak kapandıktan sonra fotoğrafta gördüğünüz ekranda kaldı. Yaklaşık dört kez kapatıp açamama rağmen HP logosunun ardından bu ekran geliyor ve dakikalar boyu bu şekilde kalıyor ve açılmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20230610_230920.jpg
    IMG_20230610_230920.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 28
Arkadaşlar öncelikle iyi geceler. Bundan yaklaşık bir saat önce bilgisayarım da donma ve yavaşlamalar meydana geldiği için bilgisayarımı yeniden başlatmak istedim ancak kapandıktan sonra fotoğrafta gördüğünüz ekranda kaldı. Yaklaşık dört kez kapatıp açamama rağmen HP logosunun ardından bu ekran geliyor ve dakikalar boyu bu şekilde kalıyor ve açılmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Anakart model söyle ve BIOS ayarlarını sıfırlayıp dene başlangıçta bunları deneyelim.

hocam öncelikle birkaç saat bekleyin garanti olsun. olmazsa birşekilde güvenli mod ile girmeyi deneyin. ancak yapılacak pek birşey olmadığından dolayı temiz bir format tek çare. (herşeye format atın demiyorum ama bunun çözümü bu.)

Yeni konular

Geri
Yukarı