Windows 10 yüklü uygulamalar/programlar gözükmüyor

Doğuşhan

Femtopat
Daha fazla  
Denetim masasında yüklü olarak gözüküyor ama başlat'ta ve arama kısmında programın (Epic Games, Google Chrome, Photoshop vb.) İsmini yazınca çıkmıyor. Neden olabilir?
(Windows 11'e geçmek için BIOS'tan TPM 2.0 özelliğini açtığımdan beri gözükmüyor)

Kısayol oluşturulmadığı, gizliye alındığı veya klasör içine alındığı için. 3. parti programın dosya konumunu aç derseniz kısayol konumunu görebilirsiniz. 2 tane kısayol klasörü var.

Denetim masasında yüklü olarak gözüküyor ama başlat'ta ve arama kısmında programın (Epic Games, Google Chrome, Photoshop vb.) İsmini yazınca çıkmıyor. Neden olabilir?
(Windows 11'e geçmek için BIOS'tan TPM 2.0 özelliğini açtığımdan beri gözükmüyor)
Aynı durum bende de oldu Windows 11 kullanıyorum Revo Unistaller ile gamelop uygulamasını kaldırdım daha sonrasında masaüstüne baktığımda bilgisayar simgesi ve bazı programların gittiğini gördüm. Bilgisayar simgesini temalardan geri getirdim fakat diğerleri yok arma yerine yazınca da çıkmıyor. Denetim masasından ya da progrram filesten bakınca gözüküyor acaba bu sroun neden çözebildin mi?

Aynı durum bende de oldu Windows 11 kullanıyorum Revo unistaller ile gamelop uygulamasını kaldırdım daha sonrasında masaüstüne baktığımda bilgisayar simgesi ve bazı programların gittiğini gördüm. Bilgisayar simgesini temalardan geri getirdim fakat diğerleri yok arma yerine yazınca da çıkmıyor. Denetim Masası'ndan ya da progrram filesten bakınca gözüküyor acaba bu sorun neden çözebildin mi?

Çözdüyseniz yardım eder misiniz? Tıpatıp aynısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı