Windows 10 yüksek performans güç planı gözükmüyor

mühendis52

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 kullanıyorum Driver Booster ile Game boosteri çalıştırdım kendisi güç planı oluşturmuş. Kendim yüksek performansı seçemiyorum öyle bir seçenek kaldırılmış. Nasıl eski haline getirebilirim?

Game Booster ve Driver Booster'ı silin. İkisi de gereksiz. Programları silince seçenek geri gelir büyük ihtimalle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver Booster ve Game Booster kadar lanet uygulama görmedim. Bilgisayarıma temiz kurulumdan sonra bile hissedilebilir derecede yavaşlık vardı. Onu da düzelttim. Orada Güç Planlarının yazdığı yerde bir işaret var oradan diğer sekmeleri açabiliyorsunuz.

Driver Booster'i ve Game boosteri sildim fakat seçenek geri gelmedi.

Revo Uninstaller ile silseydiniz keşke. Tavsiyem cidden son çare olmasına rağmen temiz bir kurulumdur. IObit uygulamaları çok sorunlu ve kullanım sonrası temiz kurulum ancak bilgisayarın kendini toplamasını sağlıyor.

Revo Uninstaller ile silseydiniz keşke. Tavsiyem cidden son çare olmasına rağmen temiz bir kurulumdur. IObit uygulamaları çok sorunlu ve kullanım sonrası temiz kurulum ancak bilgisayarın kendini toplamasını sağlıyor.
Benim diğer laptopumda da driver booster var driverler için kullanıyorum ama herhangi bir sıkıntım yok o nasıl oluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı