Windows 10 Yükseltmeden Sonra Temiz Kurulum

AtaK.

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba windows 8.1 Pro lisansımı windows 10 a yükseltmiştim. İşletim sistemi harddiskim üzerine kurulu. Fakat şuan SSD almak istiyorum ve windows 10'u SSD'ye tekrar yükleyeceğim. Önceki konularda aynı diske temiz kurulum yapıldığında internetten otomatik olarak lisansın etkinleşeceği söylenmiş. Benim aklımdaki soru Windows un sitesinden Windows 10 Pro yu indirip USB yazdırdıktan sonra SSD ye kurulumu yaptığımda yine lisansım etkinleşecek mi? Veya kurulumu yaparken elimde bulunan eski windows 8.1 ürün kodunu kullanmalı mıyım? @Recep Baltaş

Son düzenleme:
Yükseltmelerde kullanılan keyler, anakarta işler bu yüzden ömürlüktür. SSD fark etmeksizin gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz. Dilerseniz içinizdeki şüpheyi şu anki keyinizi bir yere not alarak SSD'ye kurduktan sonra tekrar aktifleştirmek üzere kullanabilirsiniz. Eğer aktifleştirmede bir problem olursa Microsoft Türkiye Destek Hattı'nı arayarak yardım alabilirsiniz. RW Everything programıyla da keyinizi öğrenebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı