Windows 10'a dönülmeli mi?

Konu sahibi acaba cmd açıp "ver win" bu komutu yazabilir misiniz.
(çıkan yazıyı buraya kopyalayıp yapıştırın)

Konu sahibi acaba cmd açıp "ver win" bu komutu yazabilir misiniz.
(çıkan yazıyı buraya kopyalayıp yapıştırın)
Adam niye yalan söylesin? :D Hadi söyledi diyelim, eline bir şey geçmez. Sadece fikir istemiş, gerekli şeyleri de yazdım zaten.

Arkadaşlar sanırım Insider'a kayıtlı olduğum için güncelleme olarak geldi Windows 11.
Bu arada ben baya beğendim Windows 11'i. Özellikle animasyonlar ve uygulamaların açılış hızı çok daha iyi geldi bana.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-08-15 115850.png
    Ekran görüntüsü 2021-08-15 115850.png
    56 KB · Görüntüleme: 57
Hocam hangi güncelleme ile geçiş yapılıyor.
(Bilmediğimden soruyorum)
Hocam arkadaşımız Windows insider programında ise geçiş güncellemesini almıştır.

Yukarıda linkini verdiğim update ile Windows 11 e iso ile kurulum yapmadan geçebilirsiniz.

Gece bilgisayarı kapatırken Update gözüküyordu. İçeriğe bakmadan güncelleştir ve Kapat'a tıkladım. Bugün bir açtım Windows 11 kurulmuş. Geri dönmemi gerektirecek bariz bir hata ya da oyun performansında düşüş var mıdır?
Kendin bakacaksın bariz bir fark varmı diye biz nerden bilelim hava atmak için konu açtığın ortada ama 20 gün önce kurdum ben başlat menüsünün ortada olmasını sevmedim o yüzden geri dönüş yaptım

Kendin bakacaksın bariz bir fark varmı diye biz nerden bilelim hava atmak için konu açtığın ortada ama 20 gün önce kurdum ben başlat menüsünün ortada olmasını sevmedim o yüzden geri dönüş yaptım
Kafan iyi mi dostum? Bu niye bir hava konusu olsun. Ayrıca bilmeni isterim ki bu işletim sistemi 1-2 aydır deneme safhasında ve kullanan arkadaşlar oluşan sorunlara benden daha çok hakim. O yüzden dönmeli miyim diye bir soru yönelttim. Boş yapıyorsun haberin olsun.

Geri
Yukarı