Windows 10'a Geçebilen Var mı ?

Görev Çubuğunun renk değiştirmemesi çok kötü olmuş sadece siyah kullanabiliyorsunuz :

Görev Çubuğunun renk değiştirmemesi çok kötü olmuş sadece siyah kullanabiliyorsunuz :

Dosya Ekleri

• 5555.JPG
    5555.JPG
    17,4 KB · Görüntüleme: 309
Hayır. Bu ayardan değiştirebilirsiniz.

Eki Görüntüle 92013

Aynen ama 8.1 de sanki daha iyiydi burada hepsi ayrı yerlere koyulmuş durumda ve çok daha basit bir görünüme sahip tabi bu basitlik ram kullanımını büyük oranda azaltmış ve ortaya daha hızlı bir sistem çıkmış benim ilk izlenimlerim bunlar.

Bu arada sadece ekran kartımı görmedi sistem hem intel hem nvidia kurulu gelmedi şimdi güncelleştirmeden yüklüyorum.

Edit : Bu arada en güzel siyah duruyor. :D

Arkadaşlar şuan iso dosyasını usb belleğe yazdırıyorum. Kurduktan sonra sorun yaşayan oldu mu?

Temiz kurulum yapmadım. Onun yerine yükseltme yaptım bilemiyorum.

Aynen ama 8.1 de sanki daha iyiydi burada hepsi ayrı yerlere koyulmuş durumda ve çok daha basit bir görünüme sahip tabi bu basitlik ram kullanımını büyük oranda azaltmış ve ortaya daha hızlı bir sistem çıkmış benim ilk izlenimlerim bunlar.

Bu arada sadece ekran kartımı görmedi sistem hem intel hem nvidia kurulu gelmedi şimdi güncelleştirmeden yüklüyorum.

Efektlerde biraz takılma var gibi geliyor bana. Özellikle Görev Görünümü'nü kullanırken.

Edit: Kırmızı Forever! :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı