Windows 10'a geçilir mi?

LASKEH123

Centipat
Uzun zamandır PC'ye format atmadım, yakın bir zamanda format atmayı düşünüyorum. Şu an Windows 8.1 kullanıyorum. 4 GB RAM ve HDD'm var. Windows 10'a da kaç gündür bakmıyorum. Sizce geçilir mi yoksa performans sorunu olur mu?

Son düzenleme:
Uzun zamandır PC'ye format atmadım, yakın bir zamanda format atmayı düşünüyorum. Şu an Windows 8.1 kullanıyorum. 8 GB RAM ve HDD'm var. Windows 10'a da kaç gündür bakmıyorum. Sizce geçilir mi yoksa performans sorunu olur mu?
Güncel olmak önemli. 8GB Ram gayet iyi geçebilirsiniz. Performans sorunu illa olabilir ama ne kadar büyük olur o değişir. HDD varken yavaşlama görebilirsiniz.

Kral pardon 8GB Ram yazmışım oruç kafaya vurdu herhalde 4 yazacaktımda. Şimdi düzelttim.
O zaman geçmemenizi önermekteyim. Çünkü Windows 10 büyük bir işletim sistemi ve arka planda çalışan uygulamaları olsun, kendi uygulamaları olsun 4GB ram zorlayabilir ama birde HDD yerine SSD olsaydı iyi olurdu.

Uzun zamandır PC'ye format atmadım, yakın bir zamanda format atmayı düşünüyorum. Şu an Windows 8.1 kullanıyorum. 4 GB RAM ve HDD'm var. Windows 10'a da kaç gündür bakmıyorum. Sizce geçilir mi yoksa performans sorunu olur mu?
4 GB Ram ve HDD ile geçmeni tavsiye etmiyorum. Ben de bu özelliklere sahibim ve çok muzdaribim. Tavsiyem Win 7 veya Win 8.1.

Yeni konular

Geri
Yukarı