Windows 10'a geçilmeli mi?

KitKatThe

Decapat
DDR3 anakart.
6 GB RAM.
1 GB ekran kartı.
Intel E7400 2.80
500 GB HDD.
Ben şu an Windows 7 64 işletim sistemini kullanıyorum, ama artık Windows 10 sürümüne geçmek istiyorum. Yakınımdaki bilgisayarcı esnaf yapmamam gerektiğini, PC'yi kastırabileceğini söyledi ama ben pek bir şey olacağını düşünmedim. Sizce bu donanımlara sahip PC'mi Windows 10 yapmam mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD sorun yaratabilir. Windows 8.1 daha uygun olacaktır HDD için. Ama az yavaşlığa katlanabilirseniz Windows 10'u da kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

DDR3 anakart.
6 GB RAM.
1 GB ekran kartı.
Intel E7400 2.80
500 GB HDD.
Ben şu an Windows 7 64 işletim sistemini kullanıyorum, ama artık Windows 10 sürümüne geçmek istiyorum. Yakınımdaki bilgisayarcı esnaf yapmamam gerektiğini, PC'yi kastırabileceğini söyledi ama ben pek bir şey olacağını düşünmedim. Sizce bu donanımlara sahip PC'mi Windows 10 yapmam mantıklı mı?

Hayır SSD olmayan hiçbir sistem için Windows 10 önermem ben Windows 8.1 kullanıyordum önceden HDD ile Pro sürümünü 3-5 saniye de sistem açılıyordu.

DDR3 anakart.
6 GB RAM.
1 GB ekran kartı.
Intel E7400 2.80
500 GB HDD.
Ben şu an Windows 7 64 işletim sistemini kullanıyorum, ama artık Windows 10 sürümüne geçmek istiyorum. Yakınımdaki bilgisayarcı esnaf yapmamam gerektiğini, PC'yi kastırabileceğini söyledi ama ben pek bir şey olacağını düşünmedim. Sizce bu donanımlara sahip PC'mi Windows 10 yapmam mantıklı mı?S

Umarım yardımcı olur.
Arkadaşın dediğini yap uygun olursa geçebilirsiniz. Bu sistemde olur şimdi ekran kartın nedir. 1 GB ta tam olarak yazarsan olur. Sistemin müsait windows 10 zaten bu sistemde video izleyeceksin haber falan işte olur sıkıntı yok kur gitsin. Ama ekran kartın WDDM 1.0 sürücüsüne sahip DirectX 9 veya sonrası olması lazım bundada sorun yoksa devam et kur.

DDR3 anakart.
6 GB RAM.
1 GB ekran kartı.
Intel E7400 2.80
500 GB HDD.

HDD olduğu için 8.1 daha mantıklı. Setup olarak kolayca geçebilirsiniz.
Video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HDD olduğu için yavaşlama olacaktır. LTSx sürümlerinden kurun.
Bence o sisteme Windows 8.1 Home kurun.
SSD alınca Windows 10 Home kurabilirsiniz.

Geri
Yukarı