Windows 10'a geçmek mantıklı mı?

Kardeş o zaman microsoft desin ki temiz kurulumsuz geçirmem desin neden bu kadar uğraştırıyor yazık değil mi ? Ben o kadar uygulamayı tekrar mı indircem ?

Kardeşim kimse sizi zorla geçirmiyor. Microsof bazı kullanıcılara kolaylık olsun diye böyle bir yöntem sundu. Dosyalarımınızı korumak ve Windows 8.1 ve Windows 7 sahiplerine ücretsiz vermek için. Senin sistemin düşük ise birde güncellemeleri ve sürücüleri doğru düzgün yüklemezsen tabi hata alırsın. AMD ve Nvidia, Windows 10 için yeni sürücüler çıkardı ve forumda biraz araştırsaydın görürdün yapman gerekenleri.

D3D tarzı oyuna girerken hatalarda Aygıt Yöneticisi'nden driverı otomatik olarak güncelliyorsunuz ve problem düzeliyor. Zaten Nvidia da W10 için bir driver yayınladı son sürüm tüm driverlar kurulu, oyun açısından herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Yalnız yükseltmeden sonra bazen sıkıntı çıkabiliyor oyun dosyalarında. Steam'ı tekrar yükleyip oyun dosyalarını kontrol ettirin.

League of Legends, Counter Strike Golobal Ofansive daha bunun gibi oyunlar açılmadı bende geri döndüm. Bu arada dedim sorunun kaynağını bulmak için Google Chorme'a girerken pc dondu.
Hocam bahsettiğiniz iki oyunu da Windows 10 üzerinden sıkıntısız olarak oynamaktayım. İki oyunu da sıfırdan yükleyip bir de öyle deneyin isterseniz.

Temiz kurulum şart.Bende yaşadım pc çökme derecesine geldi yükseltme den sonra,temiz kurulum yaptım şuan gayet stabil.Driver ların eskisi silinip win 10 uyumlu olanı yüklemeden düzgün çalışmasını bekleyemeyiz zaten.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı