Windows 10'a şu an geçilir mi?

Quawen

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10'a geçmeli miyim ? Yoksa biraz daha mı beklemeliyim? Çok Cs:Go oynayan birisiyim. Oyunda hata veriyor mu ? Kullanan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok geniş bir oyun kütüphanem var. Daha Sims 2 harici sorun çıkartan bir oyuna denk gelmedim. Onu da uyumluluktan XP SP3 yapınca düzeliyor.

Win 8.1'e göre bazı oyunlarda birazcık düşük perfırmans veriyor, o da sürücülerden kaynaklı... Ama 1-2 UP. sonrası Win 8.1'den daha iyi performans vereceği kanısındayım.

Gönul rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Geçmenizi tavsiye ederim. Ben oyun oynamadığım için oyun durumunu pek iyi bilmiyorum. Ama oyun ile ilgili sorunlar yakın bir zamanda çözülür. Daha yeni olduğu için ufak sorunlar olması doğal. İlk gün geçiş yaptım. Bir sorun olmadı. Geçer isen memnun kalırsın. Ama için rahat olsun diye bir süre sonra geçebilirsin. Nasıl olsa uzun bir zamanın var.

Ben w8.1 Notebook kullanıyorum w10 geçtim ve w8.1 göre w10 performans olarak daha iyi olduğunu gözle görülür şekil'de fark ettim ben oyunlar'da çok fark görmedim lakin donanıma göre farklılık göstere bilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı