Windows 10'a Ücretsiz Geçmek İçin Hangi Windows Sürümünü Almalıyım?

Hangi Sürüm?

• Windows 10

Oy: 2 25,0%
  • Windows 8

• Windows 7

• Linux

Oy: 1 12,5%
  • Parduss

Oy: 1 12,5%

• Oy verenlerin toplamı
    8

Fevzi İnce

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat Sosyalciler;

Bugün sabah yeni sistemimi topladım ve o sistem üzerinden yazıyorum. Ancak bilgisayarıma yeni windows kurmadım. Çünkü elimde orijinal Win 8 veya Win 7 işletim sistemi yok! 120GB SSD'nin gücünü kullanamıyorum...

Şimdi sorum şöyle: Windows 10'a ücretsiz yükseltme alabilmem için en düşük hangi windows sürümünü satın alayım?

Windows 8.1 Windows 8 Windows 7 Ultimate, Professional, Home Basic, Home Premium.

Not: Sistemimin kalbinde i7 4790 işlemci ve 8 GB ram var yani 64 bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıktığı zaman alırsınız. Zaten birkaç gün kaldı. Tekrardan yükseltme, format gibi şeylerle uğraşmamış olursun.

her türlü alırsın bildiğim kadarıyla widows 7 den itibaren hepsinden güncelleme alabilirsin

Hepinizin cevapları için teşekkür ederim. Yaptığım bir araştırma sonuca öğrencilere ücretsiz olduğunu öğrendim. Windows 8.1 Pro yu ücretsiz alabilirim umarım daha sonra yükseltme ile beraber temiz bir Windows 10 sürümüne sahip olacağım.

DreamSpark ile lisans alabilirsin. Fakat yükseltme olmayacak galiba. Yani temiz kurulum gerekecek. Yani 8.1 alıp sonra tekrar kurmaya çalışmanın anlamı yok.

DreamSpark ile lisans alabilirsin. Fakat yükseltme olmayacak galiba. Yani temiz kurulum gerekecek. Yani 8.1 alıp sonra tekrar kurmaya çalışmanın anlamı yok.

Dream Sparka aldigim teşekkür ve takdir belgelerini gönderdim ve kabul ettiler şu anda key elimde eve gidince sıfırdan kuracağım. Hepinize teşekkürler... Konu ile alakalı makaleyi paylaşacağım. .

Hayır ücretsiz verecek. Fakat temiz kurulum gerekecek. En mantıklısı şu anki crack ile idare edin. Çarşamba günü DreamSpark'tan indirip 10'a geçersiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı