Windows 10'da aynı anda 2 kulaklık kullanma

iNeonDragon

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende 2 kulaklık var. Birisi normal 3.5mm jack girişli kulak içi kulaklık bir de Arctis 1 Wireless kulaklık var. Oda da çok ses olduğu için kulaklıkla film izlemek istiyoruz fakat iki kulaklıktan aynı anda ses alamıyorum. Aynı anda hem 3.5mm jack girişinden hem de kablosuz kulaklıktan sesi nasıl açabilirim? Bunun için bir program var mı ya da Windows ayarı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Realtek HD Audio Yöneticisi'nden bu ayarı açın. Tüm bağlı ses aygıtlarını çıkarın. Sırayla takın, takarken çıkan pencerede kulaklık seçeneğini seçip tamam deyin.

Screenshot_9.png

Masaüstü için bilmiyorum ama şu ekranda çıkış aygıtı ayarlayınca hem hoparlör hem kulaklık çalışırken farklı sesler geliyor.
1592052295420.png

Bende öyle bir ayar çıkmıyor. Ayarlara tıkladığımda "açılır penceyi etkinleştir" var başkada bir ayar yok.
Masaüstü için bilmiyorum ama şu ekranda çıkış aygıtı ayarlayınca hem hoparlör hem kulaklık çalışırken farklı sesler geliyor.
Eki Görüntüle 590574
İlgilendiğin için teşekkürler ama bana aynı sesin gelmesi lazım. Kullandığım media player programı Pot Player. İki giriştende videonun sesi gelmesi lazım.
Bunun çözümünü bilen birisi yok mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    83,4 KB · Görüntüleme: 831
Son düzenleme:

Geri
Yukarı