Windows 10'da C diskinde Riot Games 23 GB yer kaplıyor

emir312

Decapat
Daha fazla  
Windows 10'a C diskimde ne var bu kadar cok merak ettim tamamen doluydu içi bir baktım Riot Games 23 GB kullanıyor. Bunun sebebi ne olabilir? Riot Games normelde 9 GB toplam. D diskim bomboş D'ye bir şey yüklenmiyor, sadece C'ye yükleniyor.

Adsız.png

Kaplamamış fethetmiş direk.

Oyunları başta hangi diske kurmak istersiniz diye soruyor hocam oradan D seçebilirdiniz ayrıca oyun(lar) çok fazla güncelleme alıyor ondan büyümüş olabilir LoL zaten aldı başını gitti.

Klasörün içini kontrol et bende sadece Lol klasörü olmaya bilir. Diğer riot oyunlarından birisinide içinde barındırıyor olabilir.

Oyunları başta hangi diske kurmak istersiniz diye soruyor hocam oradan D seçebilirdiniz ayrıca oyun(lar) çok fazla güncelleme alıyor ondan büyümüş olabilir LoL zaten aldı başını gitti.

D desem bile kendi kendine C ye yüklüyor hep böyle oluyor hiç çözüm bulamadım

gördügünüz gibi burdan e diskini seçip kaydet diyorum lakin inerken yarısında disk dolu diye işaret cıkıyor yani hala c ye indiriyor

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 65
Son düzenleme:
D desem bile kendi kendine C ye yüklüyor hep böyle oluyor hiç çözüm bulamadım

Gördügünüz gibi buradan e diskini seçip kaydet diyorum lakin inerken yarısında disk dolu diye işaret cıkıyor yani hala C ye indiriyor

Bir alıp veremediği var sanırım hocam bilemiyorum.

Geri
Yukarı