Windows 10’da ekran kartı güncellenirken ekran siyah oluyor

DDU ile ekran kartı driverlarını tamamen kaldırıp güncel sürücüyü sitesinden indirerek elle kurulum yapın. Sistemin kendi kendine kurmasını engellemek içinde driver kaldırmadan önce sürücüyü indirip internet bağlantısını kesin. Sorun devam ederse bildirin ona göre tekrar bakalım.

DDU ile ekran kartı driverlarını tamamen kaldırıp güncel sürücüyü sitesinden indirerek elle kurulum yapın. Sistemin kendi kendine kurmasını engellemek içinde driver kaldırmadan önce sürücüyü indirip internet bağlantısını kesin. Sorun devam ederse bildirin ona göre tekrar bakalım.
Peki yarın deneyip olup olmadığını yeniden buraya yazacağım.İyi geceler.

Ezbere konuşmayı bırakın. Ekran kartı driverı güncellenirken ekran tabii kararır. Gayet normal, herkeste olan bir durum.

Ezbere konuşmayı bırakın. Ekran kartı driverı güncellenirken ekran tabii kararır. Gayet normal, herkeste olan bir durum.

Kusura bakmayın. Arkadaşın sorununu ben şu şekilde anlıyorum:"Ekran kartı güncellenirken ekran siyah oluyor ve bu şekilde kalıyor." Normal şekilde ekran siyah olup tekrar düzeliyorsa tabii ki bu normal bir durum. Yardımcı olmaya çalışıyorum sadece. Ezbere konuşmak değil amacım.

Yeni konular

Geri
Yukarı